Çamaşır ve Kurutma Makineleri

Çamaşır makinesi: Sevdiklerinize hak ettiği özeni sunmanın yolu
 • Akıllı dozaj sistemi: i-DOS
  Mükemmel yıkama tam dozunda deterjan kullanmakla başlar.

  Akıllı dozaj sistemi i-DOS benzersiz teknolojisi sayesinde deterjan dozunu milimetrik olarak ayarlar. Özel sensörler, yük miktarını, tekstil cinsini ve suyun sertlik derecesini tespit eder, böylece çamaşırlarınızın en uygun miktarda deterjan ile yıkanmasını sağlar. Böylece i-DOS çamaşır makineleri, yılda 7.062 litreye kadar* su tasarrufu yapabilir.

  *Ortalama 220 yıkama / yıl muhtemel tasarruf. Kaynak: WFK, Uygulamalı Araştırma Enstitüsü, araştırma raporu WL 5132/10. Bağımsız sonuçlar değişkenlik arz edebilir.

 • EcoSilence Drive™: Mükemmel sessizlik, uzun ömür

  EcoSilence Drive™ motor teknolojisi, şimdiye kadar çamaşır makinelerinde kullanılan motorların tümüne kıyasla daha sessiz, daha hızlı ve daha iyi enerji verimliliğine sahiptir. A enerji sınıfındaki çamaşır makinelerine göre %30 daha az enerji tüketir.

 • Kendi Kendini Temizleyen Kondenser sayesinde her zaman verimli.

  Yüksek enerji verimliliği sağlayan bir yenilik: Kendi Kendini Temizleyen Kondenser. Bu özelliğe sahip kurutma makineleri, yüksek enerji verimliliği ile makinenizin uzun ömürlü olmasını sağlar. Ayrıca kurutucularımız dünya çapındaki en verimli kurutucular olmakla kalmaz, aynı zamanda bu şekilde kalmayı da sürdürürler.

 • Reload: Yeniden Yükleme Fonksiyonu

  “Reload” Yeniden Yükleme Fonksiyonu ile yıkama programını durdurduğunuzda, makine otomatik olarak içerideki su seviyesini kapağın açılmasına olanak verecek şekilde ayarlar. Bu sayede kapağı kolayca açıp, içeri koymayı unuttuğunuz çorap, gömlek, nevresim gibi çamaşırları ilave olarak makineye yerleştirip; beklemeden yıkayabilirsiniz.

Çamaşır makinesi: Sevdiklerinize hak ettiği özeni sunmanın yolu

Daha iyiye ulaşmak ve hayatınızı kolaylaştıracak çözümler sunmak en büyük amacımız olmuştur. Bir çamaşır makinesi, kurutma makinesi veya kurutmalı çamaşır makinesi geliştirirken, üstün temizleme performansından daha fazlasını hedefleriz. Amacımız; mümkün olan en düşük enerji ve su tüketimi sağlayan, sizlere maksimum kolaylık sunacak ürünleri tasarlamaktır.

 
 1. Ürün Tipleri
 2. Ürün Serisi
Yukarı
İki seçenek, tek sonuç: Mükemmel derecede temiz yıkama

İki seçenek, tek sonuç: Mükemmel derecede temiz yıkama

VarioPerfect teknolojisiyle makinenizin yıkama süresini siz ayarlayabilirsiniz. Aceleniz varsa SpeedPerfect seçeneği ile hızı %65’e kadar artırabilir, EcoPerfect seçeneği ile her kilogram çamaşır başına enerjiden %50’ye kadar tasarruf elde edebilirsiniz. Üstelik bu işlemleri tek bir düğmeye basarak kolayca yapabilirsiniz.

Çamaşır makineleri için tıklayın
Yukarı
Çamaşır asmaya elveda deyin.

Çamaşır asmaya elveda deyin.

Eğer çamaşırlarınızı evinizde kurutuyorsanız, rutubet oluşmasını önlemek için kurutma yaptığınız odayı sıklıkla havalandırmanız gerekir. Bu da özellikle kış aylarında daha fazla enerji harcamanıza sebep olur. Eğer Bosch çamaşır kurutma makineniz varsa hem enerjiden tasarruf edersiniz hem de evinizde oluşabilecek rutubeti önlemiş olursunuz.

Kurutma makineleri için tıklayın
Isı pompalı kurutma makineleri için tıklayın
Yoğunlaştırmalı kurutma makineleri için tıklayın
Yukarı
Bir taşla iki kuş vurun: Hem yıkayın hem de kurutun

Bir taşla iki kuş vurun: Hem yıkayın hem de kurutun

Bosch tam kurutmalı çamaşır makineleri ile çamaşırlarınız kesintisiz olarak yıkanır ve kurutulur. Evinde ekstra yeri olmayanlar için ideal çözümü ve mükemmel yıkama ve kurutma sonuçlarını sunar.

Kurutmalı çamaşır makineleri için tıklayın
Yukarı
En zorlu testlerden sonra evinizde yerimizi alıyoruz.

En zorlu testlerden sonra evinizde yerimizi alıyoruz.

Bir çamaşır makinesi, kurutma makinesi veya tam kurutmalı çamaşır makinesinin ismimizi taşıyabilmesi için önce en zorlu testlerden geçmeli ve çamaşırları, mükemmel biçimde yıkaması ve kurutması gerekir. Çünkü ürünlerimiz yalnızca en yüksek kalite ve performans standartlarını tam olarak karşıladıklarında evinizde kullanıma hazırdır.

Yukarı

Ürün Serileri Hakkında Genel Bilgi

Serie 8

Modern tasarım, üstün performans, zarafet ve fonksiyonellik Serie 8 ürünlerinde bir arada. Bu serinin ürünleri bir tasarım nesnesi olarak göze hitap eden birinci sınıf cihazlar arayanlar için üretilirler. En üstün teknolojilerle donatılmış ürünleri işaret eden Serie 8 grubu üyeleri tek kelime ile muhteşemlerdir.

Yukarı

Serie 6

Kalite, verimlilik ve yüksek performans Serie 6 ürünlerinde bir arada. Bu serinin ürünleri modanın değil tüm zamanların ürünü olabilecek nitelikte işlevsel cihazlara ihtiyaç duyanlara hitap eder. Serie 6 grubu ürünleri tek kelimeyle çok fonksiyoneldir.

Yukarı

Serie 4

Güvenilirlik, sağlamlık ve uzun ömürlülük Serie 4 ürünlerinde bir arada. Tam olarak sizin günlük ihtiyaçlarınıza göre tasarlanmış bu ürünlerde kullanım kolaylığı ön planda tutulmuştur. Aynı zamanda şık tasarımlarıyla da size etkileyen Serie 4 grubu ürünleri tek kelimeyle konforludur.

Yukarı

Serie 2

Verimlilik ve uzun ömürlülük Serie 2 ürünlerinde bir arada. Bu serinin ürünleri işini en iyi şekilde yapan, daha yalın ve fiyat-performans oranı yüksek bir cihaz almak isteyenlere hitap eder. Fonksiyonel, verimli ve güvenilir Serie 2 ürünleri ile hayatınızı kolaylaştırır.

 
 
 

Unutulan çamaşırlar canınızı sıkmasın!

“Reload” Yeniden Yükleme Fonksiyonu çamaşır yıkamaya büyük bir esneklik getiriyor. Mevcut yıkama programını durdurup, makinenin kapağını açarak ilave çamaşırları makineye yerleştirebilir ve yıkamaya devam edebilirsiniz.

İncele

i-DOS Çamaşır Makineleri

Deterjan dozu doğru olarak nasıl ayarlanır? Artık düşünmenize gerek yok.

İncele

Değişen ihtiyaçlarınız için farklı
yıkama programları geliştirdik!

Zamandan ya da enerjiden tasarruf etmek
elinizde! VarioPerfect teknolojisi sayesinde
çamaşırlarınızı süper ekonomik ya da süper
hızlı bir şekilde yıkayabilirsiniz.

İncele

Yüksek enerji verimliliği sağlayan
bir yenilik:

Kendi Kendini Temizleyen Kondenser’e sahip Bosch kurutma makineleri, yüksek enerji verimliliği İle makinenizin uzun
ömürlü olmasını sağlar.

İncele

 
 
 
 

Bosch ürünleri bir tık uzağınızda!

Evinizin konforunda alışveriş keyfi online mağazamızda.

Online Satış

Bosch Çağrı Merkezi

444 6 333 Çağrı Merkezi'mizi 7 / 24 arayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Her Ayrıntıda Bosch

Üstün kalite, teknik mükemmellik ve maksimum güvenilirlik demektir.

Bosch Dünyası

Yetkili Satıcılar

Size en yakın Bosch Yetkili Satıcısını bulun!

Yetkili Satıcılar

 
Online Survey