Buzdolapları

Kühlschranktür
 • LowFrost: Buz oluşumunu azaltır ve zamandan tasarruf sağlar.

  Buz oluşumunu büyük ölçüde azaltan LowFrost teknolojisi çok işinize yarayacak. Bu teknoloji sayesinde buzdolaplarındaki buz çözme işlemine çok daha seyrek ihtiyaç duyulur. Böylece kendinize daha çok zaman ayırabilirsiniz.

 • Tazelik ve vitamin koruma merkezi: VitaFresh Plus

  VitaFresh plus tazelik sistemi, sağlıklı beslenmeniz için farklı çeşitteki yiyeceklerinize en mükemmel saklama çözümleri sunar. 3 çekmeceden oluşan bu tazelik sisteminde herhangi bir koku transferi olmadan balık, et, sebze ve meyvelerin sağlıklı bir şekilde depolanması sağlar. Meyveler için düşük nem oranı idealken, sebze ve sebze-meyve karışık bir yerleştirme için yüksek nem oranını sunar. Nem ayarlama sürgüsü sayesinde, vitamin ve lezzetin daha uzun süre korunması için ideal koşulları oluşturuyor.

 • BigBox dondurulmuş gıda çekmecesi: Daha çok alan, daha fazla keyif

  Bosch, özellikle kış ayları ve büyük aile toplantıları için hayat kurtaran bir çekmece sunuyor. BigBox sayesinde bol miktarda yaz sebze ve meyvesini kolaylıkla dondurup saklayabilir, et gibi hacimli gıdaları kolaylıkla yerleştirebilirsiniz. Ayrıca büyük hacimli yiyecekler için BigBox çekmecesi ve üzerindeki cam rafı kaldırıp yiyeceklerinizi kolaylıkla yerleştirebilirsiniz.

 • Siz tatildeyken buzdolabınız enerjiden tasarruf etsin

  Tatil modu sayesinde içiniz rahat bir şekilde yola çıkabilirsiniz. Bu fonksiyonu etkinleştirdiğinizde buzdolabınızın soğutucu bölümü +14°C'de sabitlenirken, derin dondurucu bölümünde yiyecekleriniz korunmaya devam eder. Siz evde yokken buzdolabınız boş yere enerji harcamaz.

Bosch kalitesini buzdolabınızın
kapağını açtığınız anda hissedersiniz.

Buzdolabınızın yıllar boyunca sessiz ve mükemmel bir şekilde çalışması sizi şaşırtmasın; çünkü yalnızca yüksek kalite standartlarımıza uyan buzdolapları evinizde yerlerini almaya hazırdır.

 
 1. Ürün Tipleri
 2. Ürün Serisi
 3. Sık Sorulan Sorular
Yukarı
Dondurulmuş gıdalarınız göz hizasında: Üstten donduruculu buzdolapları

Dondurulmuş gıdalarınız göz hizasında: Üstten donduruculu buzdolapları

Eğer buzdolabınızın dondurucusunu sıklıkla kullanıyorsanız size üstten donduruculu buzdolaplarını öneririz. Yiyeceklerinizi eğilmeden rahatça çıkarabilirsiniz. 

Üstten donduruculu buzdolapları için tıklayın
Yukarı
Bosch buzdolabınız varsa yiyeceklerinizin tazeliği için en iyisini seçmişsiniz demektir.

Bosch buzdolabınız varsa yiyeceklerinizin tazeliği için en iyisini seçmişsiniz demektir.

Farklı gıdalar farklı saklama koşulları gerektirir: Balık, et ve süt ürünleri optimum olarak daha soğuk koşullarda saklanır. Meyve ve sebzelerin daha uzun süre taze kalması için yüksek bir nem seviyesine ihtiyaç vardır. Bosch buzdolaplarındaki yenilikçi tazelik sistemleri, her tip gıda için en iyi soğutma teknolojisini sunar. Böylece sebzelerinizin çok daha uzun süre boyunca taze kalacağından emin olabilirsiniz.

Ürün SerisiGünlük yaşamınızın ihtiyaçlarını karşılayabilecek yüksek teknoloji ve tasarım standartlarına sahip bir buzdolabı arıyorsanız Bosch Serie 2'den Serie 6'ya kadar olan modellerimize mutlaka göz atın.

Serie | 2Serie | 4Serie | 6
Fiyat-performans oranı yüksek, sadeGünlük ihtiyaçlarınıza uygun tasarım Kalite, verimlilik ve yüksek performans
Üstten donduruculu buzdolaplarıÜstten donduruculu buzdolaplarıAlttan donduruculu buzdolaplarıÜstten donduruculu buzdolaplarıAlttan donduruculu buzdolapları
Mükemmel tasarım
Üstün tazelik sistemleri
Kullanım kolaylığı
Düşük enerji tüketimi
Pratik kullanım
Buzdolabınızda en fazla enerji verimliliğini nasıl sağlarsınız?
Yukarı

Buzdolabınızın altında ve arkasında havalandırma için yeterince alan olduğundan emin olun. Bu, enerji tüketimini azaltacaktır.

Buzdolabını kurarken özellikle neye dikkat etmeliyim?
Yukarı

Buzdolabınızın yerleştireceği yerin zemininin düz olması gerekmektedir. Ardından buzdolabınızın düz bir şekilde yerleştirilip kapısının düzgün bir şekilde kapandığından emin olun.

Daha küçük ve dar alanlar için buzdolabı seçenekleri nelerdir?
Yukarı

Eğer ankastre buzdolabınız ihtiyaçlarınız için küçük geliyorsa, onu solo bir buzdolabıyla değiştirebilirsiniz. Açıkta kalan alana da ankastre fırın ve ısıtma çekmecesi koyabilir ya da ek saklama alanı olarak değerlendirebilirsiniz.

Entegre ürünler ile dekor panelli ürünler arasındaki fark nedir?
Yukarı

Entegre bir ürüne mutfak üreticiniz tarafından yapılan standart ünite önü takılır. Dekor panelli ürünlerde ise, panel çerçevesine mutfak ünitenizle eşleşen bir panel kaydırılarak takılabilir.

Yukarı
Mükemmel sonuçlar, sofistike tasarım. Hayalinizdeki mutfak için Bosch ankastre ürünler.

Mükemmel sonuçlar, sofistike tasarım. Hayalinizdeki mutfak için Bosch ankastre ürünler.

Hayallerinizdeki mutfak için sadece buzdolapları ve derin dondurucular sunmakla kalmıyor; aynı zamanda bulaşık makineleri, fırın ve ocaklar ile de mutfağınızı tamamlıyoruz. Siz de sofistike tasarımı yüksek teknoloji, maksimum verimlilik, dayanıklılık ve rahatlıkla birleştiren Bosch Ev Aletleri ile tanışın.

Ankastre fırınlar için tıklayın
Ankastre bulaşık makineleri için tıklayın
 

Bosch ürünleri bir tık uzağınızda!

Evinizin konforunda alışveriş keyfi online mağazamızda.

Online Satış

Bosch Çağrı Merkezi

444 6 333 Çağrı Merkezi'mizi
7 / 24 arayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Her Ayrıntıda Bosch

Üstün kalite, teknik mükemmellik ve maksimum güvenilirlik demektir.

Bosch Dünyası

Yetkili Satıcılar

Size en yakın Bosch Yetkili Satıcısını bulun!

Yetkili Satıcılar

Online Survey