Ankastre Fırınlar

 • Pirolitik temizleme sistemi: Bırakın fırınınız kendi kendini temizlesin.

  Tek bir düğmeye bastığınızda fırınınız otomatik olarak kendi temizler, bu da yorucu ve zaman alan fırın temizliğine veda etmek demektir. Bu sistemde fırın 480°C'ye kadar ısınır ve içindeki kirler küle dönüşür, sizin tek yapmanız gereken ise bir fırçayla fırının içindeki külü süpürmek olur.

 • HotAir Eco: Tam kapasitede daha düşük enerji tüketimi için.

  Yüksek sıcaklıkta yemek pişiren HotAir Eco programı sayesinde tek katta istediğiniz yemeği pişirebilirsiniz. Lezzetli kekler, tartlar veya et yemekleri için bu program idealdir. Akıllı enerji iletimi ve izolasyon sayesinde daha az enerji ihtiyaç duyan HotAir Eco programı, A sınıfından %30 daha tasarrufludur.

 • Evde Bosch fırınınız varsa mükemmel bir et yemeği için restorana gitmenize artık gerek yok.

  Bosch fırınla mutfağınıza yalnızca şıklık ve zarafet katmazsınız, aynı zamanda AutoPilot programıyla da profesyonel bir aşçının yaptıklarını yapabilirsiniz. Siz sadece yemeğinizi fırına yerleştirin ve menüden uygun olan otomatik programı seçin. Yemeğinizi mükemmel bir biçimde pişirmek sonuçları için tek bir düğmeye basmanız yeterli. Fırınınız yemeğinizi için ideal pişirme modunu, sıcaklığını süresini belirler. Size de daha fazla zaman kalır.

Bizim için 'Her Ayrıntıda Bosch' demek hayatın tadını çıkarmak demektir.

Fırınlarımızı geliştirirken mükemmel pişirme sonuçlarından çok daha fazlasını hedefleriz. Üretirken en sağlam malzemeleri kullanır, zorlu testlerden geçirip dayanıklılıklarını sınarız. Ürünlerimizi tasarlarken en büyük kıstasımız siz ve hayatınıza uygun çözümler sunmaktır. Bosch ürünleri bu nedenle hayatınızı her ayrıntıda kolaylaştırır.

 
 1. Ürün Tipleri
 2. Ürün Serisi
 3. Sık Sorulan Sorular
Yukarı
Mutfağınızda görsel bir şölen: Bosch ankastre fırın

Mutfağınızda görsel bir şölen: Bosch ankastre fırın

Bosch ankastre fırınlar ocaktan bağımsız olarak istediğiniz yere kurulabilir. Böylece yemeklerinizi fırına kolayca koyabilir, kekinizin hazır olup olmadığını daha rahat kontrol edebilirsiniz. Gözünüz her zaman yemeklerinizin üzerindeyse fırınınızı göz hizasında olacak şekilde yerleştirebilirsiniz.

Ankastre fırınlar için tıklayın
Yukarı
Göz hizasında pişirme: Ankastre mikrodalgalar.

Göz hizasında pişirme: Ankastre mikrodalgalar.

Yemek pişirmenin bir angarya değil, bir zevk olması gerektiğini düşünüyoruz. Örneğin, yanlış yere yerleştirilmiş fırınlar yemek hazırlamayı zorlaştırıp, zevkini kaçırabilir. Çözüm mü? Uzun bir dolaba veya bir duvar ünitesine göz hizasında kurulabilen Bosch ankastre mikrodalgalar. Bu şekilde, hazırladığınız yemeğin pişip pişmediğini kolaylıkla takip edebilirsiniz. Üstelik eğilmenize gerek kalmaz hatta parmağınızı bile oynatmazsınız.

Ankastre mikrodalga fırınlar için tıklayın
Yukarı
Aynı anda birden fazla fonksiyonu çalıştırın.

Aynı anda birden fazla fonksiyonu çalıştırın.

Mikrodalgalı fırınlar, klasik ısıtma yöntemlerini mikrodalganın pratik fonksiyonlarıyla birleştirmenizi sağlayan çok işlevli bir üründür. Örneğin, dondurulmuş bir gıdayı önce çözebilir, ardından onu hemen fırınlayabilir veya kızartabilirsiniz.

Kompakt mikrodalga fırınlar için tıklayın
Yukarı
Acelesi olan gurmeler için: Bosch mikrodalgalar

Acelesi olan gurmeler için: Bosch mikrodalgalar

Vaktiniz kısıtlıysa, kısa sürede yemeğinizi fırınlamanız veya dondurulmuş bir gıdayı çözmeniz gerekiyorsa Bosch mikrodalga fırınlar en büyük yardımcınız olacak. Üstelik büyük tencereleri yerleştirebilir ve yemeklerinizi ısıtmak için kullanabilirsiniz.

Ürün SerisiAradığınız fırın ve ocak ister kullanımı kolay, ister teknoloji ve tasarımın en yüksek standartlarına uygun olsun: Serie 2’den Serie 8’e kadar tüm fırınlarımız arasında sizin için en doğru ürünü mutlaka bulacaksınız.

Serie | 2Serie | 4Serie | 6Serie | 8
Verimlilik ve uzun ömürGünlük ihtiyaçlara göre tasarım ve kullanım kolaylığıKalite ve yüksek performansModern tasarım ve üstün performans
Serie 2 Ankastre FırınlarSerie 6 Ankastre FırınlarSerie 8 Ankastre Fırınlar
Üstün Performans
Modern Tasarım
Basitleştirilmiş Pişirme Programları
Kolay Kullanım
Fırınların elektrik bağlantısında nelere dikkat edilmeli?
Yukarı

Tüm fırınlar fişe takılmaya hazırdır, ancak ayrı bir sigorta gerektirir. Sigorta kurulumunun da kalifiye bir elektrikçi tarafından yapılması gereklidir.

Ankastre fırın kurulumu için nelere dikkat edilmeli?
Yukarı

Seçmiş olduğunuz ankastre fırının ürün özelliklerinde yer alan teknik çizimleri mutlaka kontrol etmelisiniz. Ayrıca yükseklik, derinlik ve genişlik boyutlarını da kontrol etmeyi unutmayın.

60 cm'lik bir boşluk için set seçenekleri nelerdir?
Yukarı

60 cm yüksekliğindeki bir alan için 45 cm yüksekliğindeki bir  kompakt fırın ve ısıtma çekmecesi tercih edebilirsiniz.

Mikrodalga fırınlar ve kompakt fırınlar hangi boyutlarda mevcut?
Mikrodalga fırın veya mikrodalga özelliğine sahip kompakt bir fırın mı istiyorsunuz?
Mikrodalga fırınlar ile büyük porsiyon yemekler de hazırlanabilir mi?
Yukarı

Daha büyük kaplar ve porsiyonlar için döner tablasız mikrodalgaları tercih edebilirsiniz.

Mikrodalgalar ve Kompakt fırınlarda renk seçenekleri nelerdir?
Yukarı

Mikrodalga fırınlarda paslanmaz çelik, beyaz ve siyah renk seçenekleri; kompakt fırınlarda xxx renk seçenekleri mevcuttur.

Mikrodalgaların kurulacağı alana alternatif olarak neler kurulabilir?
Yukarı

Buharlı pişiriciler yiyeceklerin besin değerlerini ve lezzetini daha çok korur. Ayrıca mikrodalganızı koyacağınız alana entegre edilebilirler. Kompakt bir ürün, bir fırının tüm pişirme özelliklerinin yanı sıra mikrodalga fonksiyonu da sunar.

Yukarı
Mükemmel sonuçlar, sofistike tasarım. Hayalinizdeki mutfak için Bosch ankastre ürünler.

Mükemmel sonuçlar, sofistike tasarım. Hayalinizdeki mutfak için Bosch ankastre ürünler.

Hayallerinizdeki mutfak için sadece ankastre pişirme çözümleri sunmakla kalmıyoruz; aynı zamanda ankastre bulaşık makineleri, buzdolapları ve derin dondurucularla da mutfağınızı tamamlıyoruz. Siz de sofistike tasarımı yüksek teknoloji, maksimum verimlilik, dayanıklılık ve rahatlıkla birleştiren Bosch pişirme grubu ürünleri ile tanışın.

Ankastre bulaşık makineleri için tıklayın
Buzdolapları ve derin dondurucular için tıklayın
 

Bosch ürünleri bir tık uzağınızda!

Evinizin konforunda alışveriş keyfi online mağazamızda.

Online Satış

Bosch Çağrı Merkezi

444 6 333 Çağrı Merkezi'mizi 7 / 24 arayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Her Ayrıntıda Bosch

Üstün kalite, teknik mükemmellik ve maksimum güvenilirlik demektir.

Bosch Dünyası

Yetkili Satıcılar

Size en yakın Bosch Yetkili Satıcısını bulun!

Yetkili Satıcılar

Online Survey