Doğa Dostu Teknoloji

Enerji ve su sarfiyatına karşıyız!

125 yılı aşkın süredir dünyada ve 100 yılı aşkın süredir Türkiye’de tüketicilerin hayatını kolaylaştırırken aynı zamanda doğal kaynakları koruyan teknolojiler sunuyoruz. Doğal kaynaklarımızı koruyan ve sürdürülebilir bir yaşamı destekleyen “Doğa Dostu Teknoloji” yaklaşımı ile yüksek enerji ve su tasarruflu ürünlerin geliştirilmesinde öncü bir rol üstleniyor, doğal kaynakları verimli kullanarak hem doğaya hem ev hem de ülke ekonomisine katkı sağlamaya çalışıyoruz.

Responsibility at the touch of a button. Bosch home appliances.

Yukarı
Doğa Dostu Teknoloji ile sürdürülebilirlik için çalışıyoruz.

Doğa Dostu Teknoloji ile sürdürülebilirlik için çalışıyoruz.

Tüm Bosch ürünleri, daha az enerji ve su tüketecek şekilde tasarlanıp, geri dönüşümlü malzemeler kullanılarak üretiliyor. Bosch’un patent kayıtlarının yüzde 40’ı ve Ar-Ge bütçesinin yüzde 45’i, doğal kaynakların verimli kullanımını ve çevrenin korunmasını hedefleyen teknolojilerden oluşuyor. En ekolojik ev aletlerinin en iyi performansı gösterenler olduğuna inanan Bosch, en verimli ev aletlerini tasarlayarak yaşama, insana ve en önemlisi doğaya yatırım yapıyor.

Yukarı
Su tüketiminde yüzde 60’a varan tasarruf!

Su tüketiminde yüzde 60’a varan tasarruf!

Daha az su tüketimine odaklanan yaklaşımımız ile bugün 16 yıl önceye kıyasla, su tüketiminde yüzde 60’a varan tasarruflu ürünler sunuyoruz. Çevreci uygulamalarla  sürdürülebilir bir yaşam için çalışıyoruz.

Yukarı
Akıllıca paketlenir, verimli şekilde taşınır.

Akıllıca paketlenir, verimli şekilde taşınır.

Ürünlerimizin nakliyesi sırasında da kaynakların kullanımına karşı duyarlı yaklaşırız. Örneğin bulaşık makinelerimizi o kadar verimli paketleriz ki, aynı anda çok daha fazla ürün taşınabilir. Bu sadece kullanılan ambalaj malzemesini azaltmaz, aynı zamanda yakıttan tasarruf etmemizi ve böylece CO2 emisyonunun azaltılmasını sağlar.

Yukarı
Bizim için atık, sadece çöp değildir.

Bizim için atık, sadece çöp değildir.

Fabrikalarımızdaki ürün atıklarını toplayıp, malzemenin cinsine göre ayırır; yaklaşık %92 oranında geri dönüşümünü sağlarız.

YukarıENERJİ İPUÇLARIÇevreyi korumanın basit yollarını keşfedin!

  1. Bulaşık yıkama
  2. Pişirme
  3. Buzdolapları
  4. Çamaşır Yıkama
  5. Çamaşır Kurutma
Sürdürülebilirlik satın alma esnasında başlar.
Yukarı
ALT TAG FROM MAM

Bulaşık makinesi satın alırken, düşük su tüketimi olanları tercih edin. Her yıkamada ortalama 8 – 10 litre su kullanılması iyi bir orandır.

Yükü hafiflet, eğlenceyi katla!
Yukarı
ALT TAG FROM MAM

“Yarım Yük” gibi programlar, sadece az miktarda bulaşık yıkamak için idealdir. Bu şekilde, hem ev ekonomisine katkıda bulunur hem de enerji tasarrufu sağlarsınız.

 

Bosch ürünleri bir tık uzağınızda!

Evinizin konforunda alışveriş keyfi online mağazamızda.

Online Satış

Bosch Çağrı Merkezi

444 6 333 Çağrı Merkezi'mizi
7 / 24 arayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Her Ayrıntıda Bosch

Üstün kalite, teknik mükemmellik ve maksimum güvenilirlik demektir.

Bosch Dünyası

Yetkili Satıcılar

Size en yakın Bosch Yetkili Satıcısını bulun!

Yetkili Satıcılar

Online Survey