Etkinlikler ve Duyurular

Bosch Ev Aletleri çevreye
değer veriyor, çocukları
bu yönde bilinçlendiriyor!

Bosch Çevre Kulübü Minikler, yenilenen
tasarımıyla minik ziyaretçilerini bekliyor!

Siteyi ziyaret edin

Mutfak tutkunlarına özel atölyeler:

Bosch ürünleri ile donatılan d.ream Akademi ‘de yemek meraklılarına çeşitli amatör eğitimler sunuluyor.

Etkinlikler ve Duyurular

Yeni yılın kutlu olsun doğa!

Katılmak için hemen tıklayın

Bosch Ev Aletleri çevreye değer veriyor!

Siteyi ziyaret edin

Yeni yılın kutlu olsun doğa!

Bosch Çevre Kulübü!

Nat Geo ve Bosch işbirliği 4. senesinde “İklim Değişikliği” için devam ediyor.
Yukarı

Üç yıldır iklim değişikliği, çevre koruma ve sürdürülebilirlik konularında National Geographic Channel ile sürdürdüğümüz işbirliği, bu yıl da kapsamı daha da genişleyerek devam ediyor. İklim değişikliği sorununa dikkat çekmek için 2016 Sonbaharda ekranlara gelmesi planlanan, Emmy ödüllü Max Salomon’un yapımcılığını üstleneceği belgesel seri işbirliğimizin en önemli ayağını oluşturuyor.

Göçler, Kaşif, Çığır Açan Buluşlar gibi tüm dünyada ses getiren belgesellere imza atan, birçok Emmy ödülüne sahip Max Salomon’ın yapımcılığında çekilecek “İklim Değişikliği” belgeseline Türkiye’den sürpriz ünlü isimler eşlik edecek. Çekimlerine Şubat ayında başlanması planlanan belgeselde, ünlü isimler Türkiye’deki geçim ve enerji kaynakları, gıda güvencesi ve biyoçeşitlilik, doğal afetler ve sağlık gibi konularda iklim değişikliğinin yarattığı sorunlara ve olası çözümlerine dikkat çekecek.

İklim değişikliği belgeselinin yanı sıra, 3 yıldır Türkiye’nin birçok ilinde, çeşitli üniversitelerde devam eden Bosch Çevre Seminerlerimiz de bir Nat Geo kaşifi önderliğinde daha kapsamlı olarak organize edilecek.

Ayrıca, proje kapsamında iklim değişikliği konusunda duyarlı olmaya davet edecek dijital uygulamalar ve FOX ekranlarında belgeseli destekleyecek projelere de yer verilecek.

Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu
Yukarı

2008’den bu yana 114 bini aşkın çocuğa ulaşarak, çevreye duyarlı nesiller yetiştirilmesine katkıda bulunan Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu, on binlerce çocuk ve ailelerini, “La Fonten Orman Mahkemesinde” adlı hayvan ve doğa sevgisi aşılayan oyun ile eğlenirken öğrenmeye davet ediyor. Çocuklara çevre bilinci, hayvan ve doğa sevgisi aşılamak hedefiyle hazırlanan, Türk Çocuk Edebiyatı’nın en önemli yazarlarından Yalvaç Ural’ın kaleme aldığı “La Fonten Orman Mahkemesinde” adlı oyun, her sezon on binlerce çocukla buluşuyor.

‘La Fonten Orman Mahkemesi’nde oyununda, insanların çevreyi koruma konusundaki özensizlikleri ve bilinçsizlikleri nedeniyle gün geçtikçe bozulan doğal döngüye dikkat çekiliyor. Her geçen gün doğadaki düzenin bozulmasından endişelenen hayvanlar, sonunda Aslan Kral’ın tavsiyesine uyarak şehre gidiyorlar ve kendilerini anlayacak tek insan olan La Fonten’den yardım istiyor. Klasik La Fonten masallarının yaratıcı bir bakışla yeniden uyarlaması olan oyunda ana fikir olarak, bugünden gerekli önlemler alınmadığı takdirde gelecekte dünyamızın ve dolayısıyla bugünün çocuklarının yaşayacakları olumsuzluklar gösteriliyor. Anne babaların yaptığı hatalar yüzünden geri dönülmez bir noktaya gelmeden önce, bugünün çocukları uyarılıyor, neleri yapmamaları gerektiği anlatılıyor ve onlara her şeyin hala düzeltilebileceği umudu aşılanıyor.

Reddot ve iF Tasarım ödüllü Serie 8 ankastre fırınlar
Yukarı

Bosch Ev Aletleri’nin yeni Serie 8 ankastre fırını, her ayrıntısı ile kalite, performans, verimlilik, dayanıklılık ve rahatlık açısından tüm gereksinimleri karşılayacak şekilde tasarlandı. Mükemmel pişirme sonuçları elde etmenin en zahmetsiz yolunu sunan Serie 8 ankastre fırınlar, “Mükemmel Ürün Tasarımı” ve “Mükemmel İletişim Tasarımı” kategorilerinde 2015 yılında Almanya’nın en prestijli tasarım ödüllerinden olan ”Alman Tasarım Ödülü”ne layık görüldü.

Bosch Serie 8 ankastre fırının en ilgi çekici tasarım unsuru ‘püf noktası’ olarak tanımlanan ve son derece hassas bir kontrol düğmesi olan “ControlRing” yemek pişirmeyi çok daha kolay bir hale getiriyor. TFT ekran teknolojisi, metin bazlı menülerin tasarımına ve eklenmek istenen görüntülerin entegre edilmesine imkan veriyor.

Bosch Ev Aletleri Global Baş Tasarımcısı Robert Sachon, Bosch Serie 8’i şöyle anlatıyor: "Teknolojiyi, cihazlarımızı daha mükemmel hale getirmek için kullanıyoruz; karmaşık teknolojileri sadeleştirerek hayatı kolaylaştırıyoruz. Serie 8, her ayrıntısı ile kalite, performans, verimlilik, dayanıklılık ve rahatlık açısından tüm gereksinimleri karşılayacak şekilde tasarlandı.”

“Mükemmel Ürün Tasarımı” ve “Mükemmel İletişim Tasarımı” kategorilerinde bu yıl Almanya’nın en prestijli tasarım ödüllerinden olan ”Alman Tasarım Ödülü”ne layık görülen Bosch Serie 8 ankastre fırınlar , mutfağınızda teknoloji ve tasarımı buluşturuyor.

 
Online Survey