Yaşam için teknoloji
ayrıntılarla başlar


Bizim için her ayrıntıda Bosch demek üstün kalite,
teknik mükemmellik ve maksimum güvenilirlik demektir.

Yukarı

Tazelik


Hepimiz mümkün olduğunca sağlıklı bir şekilde beslenmek isteriz. Alışveriş ile başlayıp yemek hazırlama ile devam eden bu süreçte yiyeceklerimizdeki vitaminleri ve besin değerlerini korumak önemlidir. İşte bu yüzden, meyve ve sebzelerimizi daha uzun süre canlı, taze ve sağlıklı tutan VitaFresh teknolojisini geliştirdik. Bu teknoloji, çöpe daha az yiyecek atmak anlamına geldiği için, aynı zamanda çevre için de yararlıdır.

Yiyecekler uzun süre taze kalır.
Tükettiğimiz gıdalar ne kadar tazeyse o kadar sağlıklıdır. Yeni NoFrost buzdolaplarımız sağlıklı bir şekilde beslenmenize yardımcı olur. NoFrost kombi buzdolaplarımız VitaFresh tazelik sistemi, tüm taze yiyecekleriniz için en uygun saklama koşullarını oluşturur. Gerekli vitaminler ve besin değerleri önemli ölçüde ve daha uzun süre korunur.

Yukarı

Parlaklık


Bir bulaşık makinesinin en önemli işlevi, bulaşıkları parlak ve temiz yıkamaktır. Fakat küçük çocuklar ve alerjisi olanlar için daha fazlası gerekir – ekstra hijyen. İşte bu yüzden, sadece ışıl ışıl bir temizlik yaratan değil, aynı zamanda anti-bakteriyel yıkama yapan bulaşık makineleri geliştirdik.

Maksimum hijyen için yüksek sıcaklık
Işıl ışıl bir temizlik, her zaman hijyenik bir temizlik anlamına gelmez, çünkü bakterilerin çoğu ancak 70°C ve üzerinde ölürler. Bu yüzden, özel Ekstra Hijyen fonksiyonumuz ekstra yüksek sıcaklıklarda uzun bir süre boyunca yıkama sağlar; böylece biberonların, doğrama tahtalarının, bardakların ve çatal bıçağın, hem sizin hem de sevdikleriniz için tertemiz ve maksimum derecede hijyenik olmasını garantiler.

Yukarı

HassasiyetGöz kararı sıvı deterjan koymak genellikle bir hatadır. i-DOS otomatik doz ayarlama sistemi her zaman mililitre hassaslığında çalışır ve çamaşırların ihtiyacı kadar deterjan kullanır. Bu sayede, her zaman mükemmel yıkama elde eder, deterjan ve sudan da tasarruf edersiniz.

Mükemmel yıkama mükemmel dozaj ile başlar.
Gereğinden fazla deterjan kullanmak sadece giysileri eskitmekle kalmaz, çevreye de zarar verir. Çünkü deterjan fazlası makinenin daha fazla çalışması ve daha fazla su ve elektrik tüketimi anlamına gelir.
i-DOS otomatik dozaj sistemi, çamaşırın tam olarak ne kadar deterjan ve yumuşatıcıya ihtiyaç duyduğunu belirler ve mililitre hassaslığında çalışır. Bu şekilde, mükemmel bir temizlik elde etmenin yanı sıra, yılda 7,062 litreye kadar su tasarrufu sağlayabilir ve deterjan ve yumuşatıcı kullanımını %30 oranında azaltabilirsiniz. Böylece hem enerjiden hem de paradan tasarruf edersiniz.

Yukarı

Esneklik


Bir ya da birden fazla mı tencere kullanıyorsunuz? Bosch Flex Indüksiyon ocak ile aynı anda bir ya da birden fazla tencere kullanmakta özgürsünüz!

Bizimle, tencereler ve tavalar nerede olmak istediklerini seçebilirler.
Flex Indüksiyon teknolojisi tencere/tavalarınızın boyutunu ve yerini otomatik olarak algılar ve gerçekten gerekli olduğu yerde; tencerelerinizin tam olarak altında ısı üretir. Bu, tencerelerinize daha fazla yer açmak ve özgürlük kazandırmakla kalmaz, aynı zamanda, tencere tanıma sistemi sayesinde yüzeyde bir tencere olmadığında ısıyı kapatarak güvenliği de arttırır. Bu kadar çok alan ve esneklik ile, pişirme yeteneklerinizi geliştirmek için daha fazla fırsatınız olacak!

Yukarı

VerimlilikYüksek ses yerine yüksek performans: Bosch’un yeni EcoSilence Drive™ motoru, karbon fırçalar olmadan çalışır, böylelikle alışılagelmiş motorların dezavantajlarını yok eder. Enerji kaybı, aşınma ve gürültü yerine verim, dayanıklılık ve sessiz çalışma garantisi sunar.

Kötü kokuları sessizce giderir.
Performanstan ödün vermeden elektrik tasarrufu: Sabit mıknatıslarla çalışan EcoSilence Drive™ motor, mekanik sürtünmeye neden olmadığından sıfır enerji kaybıyla çalışır. Bu da motorun, güçlü olmasının yanı sıra sessiz, dayanıklı ve oldukça verimli olduğu anlamına gelir. EcoSilence Drive™ motor teknolojili yeni Bosch davlumbazlar, yüksek performanslı havalandırmayla çalıştığından, diğer davlumbazlara göre yılda %80 daha az enerji tüketir.

Yukarı

Çok Yönlülük
Bizim küçük ev aletlerimiz hamur yoğurmak, sebze dilimlemek ya da ev makarnası yapmak için mutfaktaki en büyük yardımcınızdır.

Mutfağının şefi olmak isteyenler için: Bosch Mutfak Makineleri
İster lazanya olsun, ister lezzetli bir sebze yemeği ya da iştah açıcı bir tatlı: Bizim güçlü mutfak makinelerimiz ve geniş aksesuar yelpazemiz ile neredeyse hazırlayamayacağınız bir yemek yok. Bosch’un 60 yıllık deneyiminin özünü oluşturan mutfak makineleri dinamik üç boyutlu karıştırma sistemi MultiMotion Drive sayesinde yoğurma uçları, kabın her köşesine kolayca ulaşabiliyor; böylece tüm malzemelerin eşit şekilde karışmasını sağlıyor.

Yukarı

Konfor


Bosch’un SensorBagless™ Teknolojisi ile benzersiz bir toz torbasız süpürgenin deneyimini yaşayın.

Çok güçlü, çok sessiz, üstelik toz torbasız.
Bosch’un tüm toz torbasız elektrikli süpürgelerinin kalbinde akıllı SensorBagless™ Teknolojisi yer almaktadır. Bu teknoloji sayesinde bir sensör, sürekli olarak süpürgenin temizleme performansını izler. Bu şekilde her zaman ideal güç seviyesinde süpürdüğümüzden ve çok daha az yorulduğumuzdan emin olabiliriz. Bosch toz torbasız elektrikli süpürgeler, gürültüyü minimuma indiren tasarımları sayesinde, piyasada bulunan en sessiz elektrikli süpürgelerdir.

Yukarı

KeyifEspresso, cappuccino ya da latte macchiato - Bosch’un tam otomatik kahve makineleri ile en sevdiğiniz kahvelerin mükemmel aromalarının keyfini her fincanda çıkarabilirsiniz.

Kanıtlanmış Bosch Barista teknolojisi
Bosch’un benzersiz barista teknolojisi sayesinde bir düğmeye basarak ya da birkaç basit adımla tüm kahve çeşitlerinin keyfini kolayca çıkarabilirsiniz. Akıllı SensoFlow sistemi, suyu 90°C ve 95°C derece arasında, tam olarak doğru sıcaklıkta ısıtarak mükemmel bir aroma sağlar.

Yukarı

Güç


Söz konusu çamaşır olduğunda, Bosch ütüler sağladığı konfor, güvenlik ve olağanüstü güç ile işinizi oldukça kolaylaştırır.

Buhar gücüyle fark yaratır
Küçük boyutuna rağmen, içinde barındırdığı pek çok teknoloji ve özelliği ile tüm ütüleme işlerinizi büyük bir ustalıkla gerçekleştirir. Örneğin kompakt buhar motorlu ütüler, yenilikçi motor desteği ile sürekli derine nüfuz eden güçlü bir buhar üretir. SensorSteam fonksiyonu, çamaşırlarınızla kolayca ve güvenli bir şekilde başa çıkabileceğiniz anlamına gelir.

Yukarı

Kalite


Günlük ev işlerini hayatınızdan çıkaramayız, ancak mümkün olan en yüksek performansı sağlayarak sizin için çok daha kolay hale getirebiliriz. Çünkü Bosch Ev Aletleri üstün kalite, teknik mükemmellik ve maksimum güvenilirliği temsil eder.

Her ayrıntıda Bosch demek, sizin için hayatı kolaylaştırmak demektir.
Bizim için; üstün kalite demek 1. sınıf malzeme ve işçilikten çok daha fazlası demektir. Konsantrasyonumuzu, tutkumuzu ve ayrıntılara olan özenimizi en küçük parçanın ilk tasarım aşamasından müşteri hizmetleri aşamasına kadar her alana yansıtırız. Çünkü sadece bu sayede bütün dünyanın bildiği ve beklediği Bosch Ev Aletleri kalitesini garanti edebiliriz.

 

Bosch ürünleri bir tık uzağınızda!

Evinizin konforunda alışveriş keyfi online mağazamızda.

Online Satış

Bosch Çağrı Merkezi

444 6 333 Çağrı Merkezi'mizi
7 / 24 arayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Her Ayrıntıda Bosch

Üstün kalite, teknik mükemmellik ve maksimum güvenilirlik demektir.

Bosch Dünyası

Yetkili Satıcılar

Size en yakın Bosch Yetkili Satıcısını bulun!

Yetkili Satıcılar

Online Survey