Değişim Kampanyası

Doğanın korunmasına
öncülük eden Bosch,
dönüşüme davet ediyor.

Yukarı

Herhangi bir eski ürününü, Bosch beyaz eşya ile değiştiren herkese Bosch’tan 200 TL indirim var. Üstelik değiştirilen her ürün için TEMA Vakfı işbirliğiyle adınıza bir ağaç dikiliyor. Daha yaşanır bir dünya için, bu dönüşüme siz de katılın.

* Tüketicilerimizin, değişim kampanyamız dahilinde tavsiye edilen perakende fiyat listelerimizde belirtilen indirimlerden faydalanabilmesi için markası ne olursa olsun; soğutucu, derin dondurucu, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, solo fırın, solo bulaşık makinesi, televizyon, elektrikli süpürge (motorlu veya termikli), küçük ev aletleri, ütü, mini-midi ve solo mikrodalga fırın, solo set üstü ocak ve su sebili eski ürünlerini teslim etmesi yeterlidir. Ayrıca söküm işlemi tüketici tarafından yapılan klima, termosifon, ani su ısıtıcısı, solo aspiratör ve ankastre ürünler de iade alınabilir.

** Değişim kampanyası kapsamında iade ürün karşılığında indirimli satın alınabilecek ürünler şunlardır; soğutucu, derin dondurucu, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, solo fırın ve solo bulaşık makinesi. Ancak değişim kampanyasına ankastre ürün grupları dahil değildir.

Değişim kampanyası 31 Aralık 2016 tarihine kadar geçerlidir. İndirim şartları ve kampanya detaylarını Bosch Yetkili Satıcıları’ndan öğrenebilirsiniz.

 
Online Survey