Değişim Kampanyası

Doğanın korunmasına
öncülük eden Bosch,
dönüşüme davet ediyor.

Yukarı

Bosch'ta değişim kampanyası 2016 fiyatlarıyla devam ediyor! Siz de eski ürünlerinizi doğa dostu Bosch ürünleriyle değiştirin, doğanın korunmasına yardımcı olun!

* Tüketicilerimizin, değişim kampanyamız dahilinde tavsiye edilen perakende fiyat listelerimizde belirtilen indirimlerden faydalanabilmesi için markası ne olursa olsun; soğutucu, derin dondurucu, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, solo fırın, solo bulaşık makinesi, televizyon, elektrikli süpürge (motorlu veya termikli), küçük ev aletleri, ütü, mini - midi ve solo mikrodalga fırın, solo set üstü ocak ve su sebili eski ürünlerini teslim etmesi yeterlidir. Ayrıca söküm işlemi tüketici tarafından yapılan klima, termosifon, ani su ısıtıcısı, solo aspiratör ve ankastre ürünler de iade alınabilir.

** Değişim kampanyası kapsamında iade ürün karşılığında indirimli satın alınabilecek ürünler şunlardır; soğutucu, derin dondurucu, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, solo fırın ve solo bulaşık makinesi. Ancak değişim kampanyasına ankastre ürün grupları dahil değildir.

Değişim kampanyası 31 Ocak 2017 tarihine kadar geçerlidir. İndirim şartları ve kampanya detaylarını Bosch Yetkili Satıcıları’ndan öğrenebilirsiniz.

 
Online Survey