FlameSelect teknolojisine sahip gazlı ocaklar

Yukarı

*İzlediğiniz videoda yer alan CTL636ES1 kodlu ürün Türkiye'de satışa sunulmamaktadır.

Yukarı

FlameSelect: Tek bir ocak gözünde ayarlanabilir 9 hassas güç seviyesi sayesinde mükemmel pişirme sonuçları sunar.

Küçük, orta, büyük ocak devrini ortadan kaldıran FlameSelect teknolojisi ile yemek pişirmek çok kolay. Artık pişirmeyi, en yüksek ateşten en kısık ateşe kadar sadece tek bir ocak gözünde yapabilirsiniz. Yemeğinize, tencerenize ve hatta yemeğin miktarına göre kendi özel seçiminizi yapmanızı sağlayan 9 seviyeli güç kademesi FlameSelect, mutfaklara yeni bir soluk kazandıracak.

Doğru güç seçiminin dokuz seviyesi.

FlameSelect özelliğine sahip yeni gazlı ocaklar ve patentli valf teknolojisi, gaz çıkışını 1 ile 9 güç seviyeleri arasında ihtiyacınız doğrultusunda düzenlemenize olanak tanır. Tek bir düğme çevirme hareketiyle her zaman mükemmel sonuçlar elde etmenize yardımcı olur. FlameSelect'in çalışma ilkesini keşfetmek için sol taraftaki resimde gördüğünüz + veya - işaretlerine tıklayarak güç seviyelerini değiştirebilirsiniz.

Ürünlere git
Yukarı
Eskiden parmak hesabıyla ateşi kontrol ederdik. Artık bu sizin ellerinizde.

Eskiden parmak hesabıyla ateşi kontrol ederdik. Artık bu sizin ellerinizde.

FlameSelect, dokuz farklı güç seviyesi ile alçaktan yükseğe doğru tam ateş boyutunu kolaylıkla ayarlamanızı sağlar. Değişken gaz akışına sahip geleneksel gazlı ocakların aksine, yeni Bosch ocaklar ile özellikle orta seviyelerde ateş üzerinde yemek pişirme söz konusu olduğunda önemli olan sıcaklık ayarlarının tam kontrolünü elinizde bulundurursunuz.

Yukarı
Ocak ızgaralarımız

Ocak ızgaralarımız

Tasarım söz konusu olduğunda zevkinize göre hem kullanması hem de temizliği kolay tekli ocak ızgarasını seçebileceğiniz gibi tencerelerinizin daha dengeli durabileceği kesintisiz ocak ızgaralarını da tercih edebilirsiniz. Her iki tasarım için de dökme demir ve çelik seçenekleri mevcuttur. Dökme demir ocak ızgaraları bulaşık makinesinde yıkanır ve oldukça dayanıklıdır. Çelik ocak ızgaralarımız da hafiftir ve temizliği kolaydır. 

Accordion::slider|fade
Yukarı
DualWok: Daha güçlü ve hızlı

DualWok: Daha güçlü ve hızlı

DualWok ocak gözünün yüksek alev gücü hızlı ateş gerektiren yemekleriniz için mükemmeldir. Örneğin makarna suyunu çok hızlı kaynatır. Düşük ısı gerektiren favori yemekleriniz için de çözüm sunar. Lezzetli soslar pişirmek ve yemeklerinizi sıcak tutmak için de idealdir.

Yukarı
Tek dokunuşta güvenlik.

Tek dokunuşta güvenlik.

Mainswitch fonksiyonuna sahip ocaklarımızda, tek düğmeyle gaz akışını kesebilir ve yine tek düğmeyle ocağı açabilirsiniz. Bu sistem çocuk emniyet tuşu olarak da kullanılabilir.

Yukarı
Zaman tasarrufu hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Zaman tasarrufu hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Temizliği daha da kolay hale getirmek istiyorsanız, çıkartılabilir yüksek kaliteli emaye ocak ızgaralarımızı tercih edebilirsiniz. Kullanımları kolaydır ve kiri basitçe akıtan özel bir kaplamaya sahiptirler. Bu nedenle, onları bulaşık makinesinde yıkarken aşınma, çatlak oluşması ya da renk değiştirme gibi deformasyonlar için kaygılanmanıza gerek yok.

Yukarı
Kolay anlaşılır dijital gösterge

Kolay anlaşılır dijital gösterge

Dijital gösterge, yemek pişirirken size seçili olan güç seviyeleriniz hakkında bilgi verir. Kapatıldığında, kalan ısı göstergesi size ocak ızgaralarının halen sıcak olup olmadığını gösterir.

Yukarı
Tüm gazlı ocaklarımız

Tüm gazlı ocaklarımız

Gazlı ocaklar en üst düzeyde kontrol sağlar. Üstelik profesyonel performans ve çarpıcı bir şıklık sunar. Bosch gazlı ocaklarda seçenek de çok: Siyah veya beyaz, sert cam veya çelikten zevkinize, ihtiyacınıza uyan birini seçebilirsiniz.

Gazlı ocaklara git
 
Online Survey