Garanti süresi uzatımı

Basit. Güvenli. Bosch Ek Garanti

+4 yıl ek garanti uygulaması ile ürünleriniz güvencemiz altında.

7 yıl boyunca garantiyi ve yetkili servis güvencesini dert etmeyin. Ürünleriniz güvencemiz altında.

Bosch ev aletleri, satın almanızdan itibaren 3 yıla kadar üretici garantisi altındadır.

+4 yıl ek garanti hizmeti ile almış olduğunuz ürününüzü, tüm garanti haklarıyla 7 yıl süresince koruma altına almış olursunuz.

Üstelik montaj anında, 119 TL'den başlayan avantajlı ve ürününüze uyumlu fiyatlar ile ek garanti hizmetini satın alabilirsiniz.

Ürünlerinizin onarımı için eğitilmiş uzman teknisyen kadrosu ile Bosch yetkili servisleri, size bu hizmeti en iyi ve güvenilir şekilde sunar.

2 yıl garanti kapsamına giren ürünler: Solo ve ankastre ocaklar, aspiratörler, davlumbazlar, midi fırınlar, küçük ev aletleri, elektrikli süpürgeler, kişisel bakım ürünleri ve ani su ısıtıcıları. 3 yıl garanti kapsamına giren ürünler: Solo ve ankastre buzdolapları, derin dondurucular, çamaşır makineleri, fırınlar, kurutma makineleri, midi bulaşık makineleri, şofbenler, klimalar, su arıtma cihazı, su sebilleri ve elektrikli termosifonlar (220 V).Otel, çamaşırhane vb. ticari amaçlı yerlerde kullanılmak üzere satın alınan ürünlere ek garanti belgesi yapılmaz. Cihazınızın garanti belgesi yerine geçen ek garanti servis fişinizi ve ürün satış faturanızı garanti sürenizin bitimine kadar saklayınız. Ürün ve model bazında hangi ürünlere ek garanti satışı yapıldığı, fiyat bilgisi ve fatura tarihinden itibaren satın alma süresi konularında daha detay bilgi için 444 6 333 Bosch Çağrı Merkezi'ni arayabilir veya Yetkili Servislerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.Sitede bulunan tüm fiyatlar tavsiye edilen fiyatlardır.

Size 7 gün 24 saat bir telefon uzaklığındayız.

Türkiye’nin her yerinden, 7/24 Bosch Çağrı Merkezi’ni arayabilir, beklemeden, yorulmadan profesyonel hizmetten yararlanabilirsiniz. Üstelik orijinal temizlik ve bakım ürünlerimizi de Bosch Çağrı Merkezi’ni arayarak sipariş edebilirsiniz.

Bosch Çağrı Merkezi

444 6 333

İletişim 444 6 333

7/24 Bosch Çağrı Merkezi’ne ulaşabilirsiniz.

Online servis kaydı

Bir tıkla istediğiniz gün ve saat aralığında online servis kaydı oluşturun.

Ek garanti hizmeti

Ürünleriniz güvencemiz altında. +4 yıl ek garanti uygulaması ile yetkili servis güvencesini dert etmeyin.

Yetkili servislerimiz

Size ne yakın yetkili servisimiz için 444 6 333 no’lu Bosch Çağrı Merkezi’ni arayabilir veya online servis kaydı oluşturabilirsiniz.