Serie | 6 ve Serie | 4 NoFrost Buzdolapları

Aşağı kaydırın!
  • Sağlıklı beslenme hiç bu kadar
    kolay olmamıştı.

    Tükettiğimiz gıdalar ne kadar tazeyse o kadar sağlıklıdır. Yeni NoFrost buzdolaplarımız sağlıklı bir şekilde beslenmenize yardımcı olur. NoFrost kombi buzdolaplarımız VitaFresh tazelik sistemi, tüm taze yiyecekleriniz için en uygun saklama koşullarını oluşturur. Gerekli vitaminler ve besin değerleri önemli ölçüde ve daha uzun süre korunur. Sağlıklı beslenmek için her gün market alışverişi yapmanıza gerek kalmaz. Üstelik 54 litre fazla kapasiteyle size daha fazla depolama alanı sunar.

Serie | 6 ve Serie | 4 modellerimize mutlaka göz atın!

Yeni seri buzdolaplarımızın hepsinin ortak özelliği daha fazla kapasiteye sahip olmaları ve daha uzun süreli tazelik sunmalarıdır. Sağlıklı beslenmeye ek olarak hem esneklik hem de daha fazla kapasite sizin için önemliyse yeni seri buzdolaplarımızın içinden sizin için en doğru ürünü bulabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Hacim559 litre559 litre
ElektronikLCDLED
AydınlatmaLED aydınlatma ve spot aydınlatmaLED aydınlatma
Tazelik SistemiVitaFresh plus:
- Meyve/Sebze çekmecesi: nem ayarı
- Et/Balık çekmecesi: çıkartılabilir ve sıcaklık ayarı yapılabilir.
VitaFresh:
- Meyve/Sebze çekmecesi: nem ayarı
- Et/Balık çekmecesi: sıcaklık ayarı yapılabilir.
Serie | 6 NoFrost buzdolaplarıSerie | 4 NoFrost buzdolapları

Meyve ve sebzelerin depolanması için ekstra geniş olarak tasarlanan VitaFresh plus çekmecelerinde ideal nem seviyesi özel sürgü sistemi sayesinde ayarlanabiliyor. Meyveler için ideal olan düşük nem oranını, sebze ve meyve karışık bir yerleştirme için ise yüksek nem oranı sürgü sistemi ile manuel olarak düzenleyebilirsiniz. VitaFresh plus çekmecelerinde içi sıcaklık 0°C civarında sabit tutulur, bu sayede aroma ve vitaminlerin daha uzun süre saklanması için ideal koşullar oluşur. Balık ve et ürünleri, özel olarak tasarlanan ayrı çekmeceleri sayesinde herhangi bir koku transferi olmadan sağlıklı bir şekilde saklanabiliyor. Bu çekmeceler uygun ve kullanışlı tabla tasarımı sayesinde çıkarılabiliyor. Bu da ihtiyacınız olduğu anda büyük tencere ve hacimli yiyecekleri saklamak için esnek depolama alanı sunuyor. Bu bölümündeki sıcaklığın 0°C civarında olması sayesinde su ve meşrubat şişelerinizi hızlı bir şekilde soğutabilirsiniz.

Dondurucu bölümü, 141 litre iç hacmi sayesinde uzun süre saklamak istediğiniz her türlü gıda için ideal saklama alanı sunuyor.

Kolayca çıkarılabilen çekmeceleri sayesinde çok yer kaplayan yiyecekler için daha fazla alan yaratabilirsiniz. Böylece, kocaman bir pasta için bile yer açabilirsiniz.

Meyve ve sebzeler için ideal saklama koşullarını sürgü sistemi ile kontrol edebilirsiniz: Meyveler için ideal olan düşük nem oranını, sebze ve meyve karışık bir yerleştirme için ise yüksek nem oranını tercih etmelisiniz. Buzdolabının sıcaklığından bağımsız olarak bu çekmecelerdeki sıcaklık 0°C civarında sabit olarak tutulur. Bu sıcaklık, uygun nem koşulları ile birleştiği zaman vitaminlerin saklanması için ideal olan koşulları yaratıyor.

Et ve balık için özel olarak tasarlanan 2 ayrı çekmecesi ile bu ürünler, herhangi bir koku transferi olmadan sağlıklı bir şekilde saklanabiliyor. Arka duvarda bulunan sıcaklık ayarı sayesinde FlexibleChiller özelliği buzdolabının bu bölümdeki sıcaklığını hızlı bir şekilde düşürür. Böylece yiyecekler ve içecekler uzun süre taze kalıyor.

Dondurucu bölümü 141 litre iç hacmi sayesinde sağlıklı gıdalara yer açıyor. Çıkarılabilen çekmeceleri sayesinde, esneklik ve daha fazla saklama alanı kazandırıyor. Böylece hacimli ve uzun yiyecekler için yer açabilirsiniz.

Buzdolabında her zaman yeterince yeriniz var.

Serie | 6 buzdolapları, taze yiyecek, içecek ve hatta büyük tencere ve kaplar için 559 litrelik depolama alanı sunuyor. Ayrıca VitaFresh plus tazelik sistemi ile en uygun saklama koşullarını garanti ediyor. Balık, et, meyve ve sebzelerin tadının, besin değerlerinin ve vitaminlerin daha uzun süre aynı tazelikte kalmasını sağlıyor. Şimdi satın almak için kendinize sormanız gereken; fiyatının ne kadar olduğu değil, sizin ihtiyaçlarınıza ne kadar uyumlu olduğu.

Serie | 6 NoFrost buzdolapları

A’dan Z’ye her şey daha uzun süre taze kalıyor.

VitaFresh tazelik sistemi bulunan Serie | 4 buzdolapları, taze yiyecekler, dondurulmuş gıda ve içecekler için ideal saklama koşullarını garanti eden 559 litrelik alana sahip. Yiyeceklerinizin uzun süre korunarak aromalarını, temel besin değerlerini ve vitaminlerini koruyacağından emin olabilirsiniz. Böylece sağlıklı ve çeşitli beslenmenin keyfine varabilirsiniz.

Serie | 4 NoFrost buzdolapları
 
Online Survey