Home Connect

Home Connect Özelliği Bulunan Bulaşık Makineleri

İşte size küçük bir ipucu: Akıllı telefonunuz en iyi programı önerebilir.

Home Connect uygulamasıyla bulaşıklarınızı çok daha verimli bir şekilde yıkayabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde, bulaşık makinesini uzaktan başlatabilir, mevcut durumu görebilir ve hatta tuz veya parlatıcı düzeyleri konusunda tavsiyeler alabilirsiniz. Ek olarak, Easy Start bulaşıklarınız için en doğru programı önerir.

Hayatta en önemli şey nedir: Elbette bulaşık yıkamak değil.

Önceliklerinize daha çok vakit ayırın.

Hayatta bulaşık yıkamayı düşünmekten daha önemli şeyler var. Bu nedenle, bulaşık makinenizin mevcut program durumunu bilmek isterseniz, makineniz mobil cihazınıza bildirim gönderir. Bu, her şeyin kontrolünüzde olduğu ve daha önemli şeyler için zaman ayırabileceğiniz anlamına gelir.

Bulaşık makineniz neye ihtiyacı olduğunu bilir.

Evde kaç adet bulaşık makinesi tableti olduğunu bilmiyor musunuz; endişelenmeyin, akıllı telefonunuzdaki Home Connect uygulaması son 5 adet kaldığında sizi uyarır. Böylece deterjanınız bitmeden yenisini alabilirsiniz. Home Connect teknolojisi, hayatınızdaki daha önemli şeyler için size zaman yaratır.

Sorularınız olması güzel. Yanıtlayabilmekse daha güzel.

Burada, Home Connect ile ilgili sıkça sorulan bazı sorular ve cevapları bulacaksınız.

SSS

Bize güvenebilirsiniz, hayat için icat ediliyoruz.

Uygulamamızı güvenle kullanabilirsiniz.

Home Connect özelliğine sahip bir ürünü kullanmak için wifi özellikli akıllı telefona veya tablete ihtiyacınız var. Home Connect uygulamasının yüksek veri güvenliği Almanya merkezli TÜV Trust IT kuruluşu tarafından da onaylanmıştır.*

Home Connect

Akıllı cihazlarımızı akıllı telefonunuz ile kontrol edebilirsiniz. Akıllı servislerimizi de.

Home Connect ile hem ürünlerinizi hem de hizmetlerimizi kontrol edebilirsiniz.

Çok yönlü ve akıllı bir çözüm olan Home Connect, Bosch ürünleriyle ilgili her konuda size yardımcı olur. Home Connect uygulaması, sorularınızın çoğunu cevaplamanızı sağlayacak yararlı ipuçları ve püf noktaları sunar. İpuçları yeterli olmadığında, Home Connect veya Bosch çağrı merkezlerini arayarak gerekli desteği alabilirsiniz.

*Home Connect uygulamasının iOS ve Android sürümleri, sürüme bağlı olarak işlevsellik bakımından farklılık gösterebilir. Daha fazla bilgi edinmek için Apple Store veya Google Play Store'da uygulama ayrıntılarına göz atabilirsiniz.

Bosch ürünleri bir tık uzağınızda!

Evinizin konforunda alışveriş keyfi online mağazamızda.

Müşteri Hizmetleri

Size 7 gün 24 saat bir telefon uzaklığındayız.

444 6 333

Bosch Dünyası

Üstün kalite, teknik mükemmellik ve maksimum güvenilirlik demektir.

Yetkili Satıcılar

Size en yakın Bosch Yetkili Satıcısını bulun!