Home Connect

Bosch Home Connect'e sahip Davlumbazlar ve Set Üstü Ocaklar

Siz yemeğinizle ilgilenin. Akıllı telefonunuz temiz hava ile ilgilenir.

Mutfakta her şey ekip çalışmasına bağlı. Buyurun: Home Connect sayesinde Bosch set üstü ocağınız ve davlumbazınız artık kullanım sırasında ideal havalandırmayı sağlamak üzere mükemmel şekilde uyumlu olarak çalışır. Bu şekilde, pişirme buharları ve kokuları otomatik olarak nötr hale gelir. Geriye yapmanız gereken ne kaldı? Yalnızca arkanıza yaslanın ve Home Connect uygulaması aracılığıyla tüm davlumbaz ayarlarınızı rahatlıkla kontrol edin: örn. kapatıldıktan sonraki otomatik çalışma süresi. Bu, geriye kalan pişirmeye daha fazla hakim olmanızı sağlar.

Home Connect'e sahip tüm davlumbazlar

Son olarak, akıllı telefonunuz artık ruh halinizi bozmayacak.

Yemek pişirmek çoğunlukla heyecan verici ve rahatlatıcıdır. Artık her zaman önemli bir parçanız olabilir. Bosch davlumbazınızdaki yeni EmotionLight artık mükemmel pişirme ve yemek yeme atmosferinizi kolayca oluşturmanız için size yardımcı oluyor. Sadece Home Connect uygulaması aracılığıyla modunuza uygun ışık rengini seçin ve mutfağınızın tadını yeni bir ışık ile çıkarın.

Home Connect'e sahip tüm davlumbazlar

Sorularınız olması güzel. Yanıtlayabilmekse daha güzel.

Burada, Home Connect ile ilgili sıkça sorulan bazı sorular ve cevapları bulacaksınız.

SSS

Bize güvenebilirsiniz, hayat için icat ediliyoruz.

Uygulamamızı güvenle kullanabilirsiniz.

Home Connect özelliğine sahip bir ürünü kullanmak için wifi özellikli akıllı telefona veya tablete ihtiyacınız var. Home Connect uygulamasının yüksek veri güvenliği Almanya merkezli TÜV Trust IT kuruluşu tarafından da onaylanmıştır.*

Home Connect

Akıllı cihazlarımızı akıllı telefonunuz ile kontrol edebilirsiniz. Akıllı servislerimizi de.

Home Connect ile hem ürünlerinizi hem de hizmetlerimizi kontrol edebilirsiniz.

Çok yönlü ve akıllı bir çözüm olan Home Connect, Bosch ürünleriyle ilgili her konuda size yardımcı olur. Home Connect uygulaması, sorularınızın çoğunu cevaplamanızı sağlayacak yararlı ipuçları ve püf noktaları sunar. İpuçları yeterli olmadığında, Home Connect veya Bosch çağrı merkezlerini arayarak gerekli desteği alabilirsiniz.

*Home Connect uygulamasının iOS ve Android sürümleri, sürüme bağlı olarak işlevsellik bakımından farklılık gösterebilir. Daha fazla bilgi edinmek için Apple Store veya Google Play Store'da uygulama ayrıntılarına göz atabilirsiniz.

Bosch ürünleri bir tık uzağınızda!

Evinizin konforunda alışveriş keyfi online mağazamızda.

Müşteri Hizmetleri

Size 7 gün 24 saat bir telefon uzaklığındayız.

444 6 333

Bosch Dünyası

Üstün kalite, teknik mükemmellik ve maksimum güvenilirlik demektir.

Yetkili Satıcılar

Size en yakın Bosch Yetkili Satıcısını bulun!