Home Connect

Bosch Home Connect ile Kahve Hazırlama

Bir double kafeinsiz büyük boy latte macchiato mu istiyorsunuz? Sadece bir tuşa basın.

Mutfağınızı favori kafenize dönüştürün. Home Connect sayesinde artık kahvenizi telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla tam otomatik Bosch kahve makinenizden güvenilir bir şekilde sipariş edebilirsiniz. Çok geniş farklı kahve seçenekleri arasından bir tercih yapın ve uygulama dahilinde erişimi kolay CoffeeWorld ile favori çeşitlerinizi kaydedin. Bu şekilde, yalnızca kendi favori espresso uzmanınız olmazsınız, aynı zamanda kendinizin en iyi müşterisi olursunuz.

Home Connect'e sahip tüm kahve makineleri

Misafirleriniz kahvelerini nasıl istediklerini tam olarak bilirler. Artık kahve makineniz de biliyor.

Misafirleriniz kahvelerini nasıl istediklerini tam olarak bilirler. Artık kahve makineniz de biliyor.

Bir sürü misafiri ağırlamak fazla uğraş gerektirebilir. Bu nedenle, Home Connect fonksiyonuna sahip yeni tam otomatik kahve makinesi bir oynatma sayesinde birçok şeyi sizin yerinize yapar. Her bir misafirin tercihini hatırlamanıza artık gerek yok. Yalnızca akıllı telefonunuzda ya da tabletinizde notlar alın ve ardından bilgileri kahve makinenizdeki oynatma listesine gönderin. Neticede, iyi bir ev sahibi olmak için dikkatinizi kahveden çok misafirleriniz üzerinde yoğunlaştırmalısınız.

Home Connect'e sahip tüm kahve makineleri

Luigi olmasa da Luigi'nin kahvesi gibi.

Luigi olmasa da Luigi'nin kahvesi gibi.

Tüm kahve dünyasını kendi evinizde ağırlayabilirsiniz. Home Connect uygulaması, tek bir düğme dokunuşuyla kahve hakkında bilmek istediğiniz her şeyi size söyleyecektir: kahve yetiştirmeden kavurma yöntemlerine ve en önemli seçeneklere. Ayrıca size bir sürü harika tarif de verecektir. Size yalnızca kahvenin tadının mükemmel olduğunu değil, neden öyle olduğunu da söyleyecek.

Home Connect'e sahip tüm kahve makineleri

Sorularınız olması güzel. Yanıtlayabilmekse daha güzel.

Burada, Home Connect ile ilgili sıkça sorulan bazı sorular ve cevapları bulacaksınız.

SSS

Bize güvenebilirsiniz, hayat için icat ediliyoruz.

Uygulamamızı güvenle kullanabilirsiniz.

Home Connect özelliğine sahip bir ürünü kullanmak için wifi özellikli akıllı telefona veya tablete ihtiyacınız var. Home Connect uygulamasının yüksek veri güvenliği Almanya merkezli TÜV Trust IT kuruluşu tarafından da onaylanmıştır.*

Home Connect

Akıllı cihazlarımızı akıllı telefonunuz ile kontrol edebilirsiniz. Akıllı servislerimizi de.

Home Connect ile hem ürünlerinizi hem de hizmetlerimizi kontrol edebilirsiniz.

Çok yönlü ve akıllı bir çözüm olan Home Connect, Bosch ürünleriyle ilgili her konuda size yardımcı olur. Home Connect uygulaması, sorularınızın çoğunu cevaplamanızı sağlayacak yararlı ipuçları ve püf noktaları sunar. İpuçları yeterli olmadığında, Home Connect veya Bosch çağrı merkezlerini arayarak gerekli desteği alabilirsiniz.

*Home Connect uygulamasının iOS ve Android sürümleri, sürüme bağlı olarak işlevsellik bakımından farklılık gösterebilir. Daha fazla bilgi edinmek için Apple Store veya Google Play Store'da uygulama ayrıntılarına göz atabilirsiniz.

Bosch ürünleri bir tık uzağınızda!

Evinizin konforunda alışveriş keyfi online mağazamızda.

Müşteri Hizmetleri

Size 7 gün 24 saat bir telefon uzaklığındayız.

444 6 333

Bosch Dünyası

Üstün kalite, teknik mükemmellik ve maksimum güvenilirlik demektir.

Yetkili Satıcılar

Size en yakın Bosch Yetkili Satıcısını bulun!