60 yıllık tecrübe, en iyi tariftir.

Artık pişirmek istediğiniz her şey için mutfağınızda profesyonel bir yardımcınız var. Güçlü OptiMUM mutfak makinesi, ayrı bir tartma işlemine gerek bırakmayan dahili tartısı ve SensorControl Plus özelliği ile sizin için mükemmel sonuçlar ortaya çıkarır.

Detaylı bilgi için tıklayın

Videomuzu izlemek için tıklayın

Yukarı

Yenilikçi dahili tartı.

Ayrı bir mutfak tartısına ihtiyaç duymadan; malzemelerinizi doğrudan haznesinde veya aksesuarında tartabilir, yerden ve zamandan tasarruf edebilirsiniz. Lezzetli pasta ve kek karışımları hazırlamak OptiMUM ile çok daha kolay!

Yukarı
Dahili sayaç sayesinde mükemmel zamanlama.

Dahili sayaç sayesinde mükemmel zamanlama.

Siz sadece gereken karıştırma zamanını ayarlayın, OptiMUM siz istediğiniz müddetçe yoğursun, karıştırsın ve gerektiği zaman otomatik olarak dursun! OptiMUM bu işi yaparken, siz de kendinize daha fazla vakit ayırabilirsiniz.

Yukarı

Daima mükemmel çırpılmış krema, yumurta akı ve mayalı hamur!

Akıllı SensorControl Plus teknolojisi sayesinde kremayı, yumurta akını ve hatta mayalı hamuru kıvamına gelinceye kadar karıştırır ve kıvamına geldiğini anlayıp otomatik olarak durur. Böylece her seferinde aynı kıvamı elde edebilirsiniz.

Yukarı

1500 Watt güçle, en yoğun kıvamlı hamuru bile yoğurmak çok kolay!

Ekstra güçlü 1500 Watt motoru ve akıllı yoğurma sensörü sayesinde tam istediğiniz gibi mükemmel şekilde hazırlanmış hamurunuzun tadını çıkartın! Karıştırma hızı her zaman sabit kalır ve büyük miktarlardaki yoğun karışımlar bile en kolay ve hızlı şekilde hazırlanır.

Yukarı

Renkli kodlama ile kolay aksesuar kullanımı

Makine üzerindeki renk kodları sayesinde hangi aksesuarın nereye takılması gerektiğini kolaylıkla anlayabilir, güçlü OptiMUM’ı ve pratik aksesuarlarını rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ayrıca makinenin otomatik aksesuar tanıma özelliği sayesinde kullanıma anında başlayabilirsiniz. OptiMUM karıştırma aksesuarlarını anında tanır ve uygun dönüş hızını kendiliğinden ayarlar. Böylece kullanırken hata yapmak neredeyse imkansız hale gelir!

Yukarı
En zorlu görevler için  5,5 litrelik geniş hazne

En zorlu görevler için 5,5 litrelik geniş hazne

Çocukların doğum günü, yıl dönümü ya da dostlarınızla bir pizza gecesi… Zarif ve dayanıklı 5,5 litrelik paslanmaz çelik karıştırma kabıyla çok büyük miktarda malzemeyi bile tek seferde karıştırabilirsiniz. Ayrıca kabı çift taraflı tutma olanağı da sağlayarak, size kullanım kolaylığı sunar.

Yukarı
3 Boyutlu Karıştırma özelliği sayesinde mükemmel harmanlama.

3 Boyutlu Karıştırma özelliği sayesinde mükemmel harmanlama.

Aynı anda üç yönlü karıştırabilme özelliği sayesinde malzemeleriniz her zaman kusursuz şekilde karıştırılır. Haznenin kenarında karışmamış malzeme bırakmaz, tüm malzemeler karışıma girmiş olur.

Yukarı
Üstün kaliteli, profesyonel aksesuarlar

Üstün kaliteli, profesyonel aksesuarlar

Krema, çırpılmış yumurta akı, yumuşak hamur ve pasta karışımları için paslanmaz çelikten çırpıcısı, mayalı hamur gibi yoğun hamurlar için yoğurma aparatı ve mikser ucu ile her çeşit hamur işini kolaylıkla hazırlayabilirsiniz.

 
Online Survey