VarioComfort ProHygienic Buhar İstasyonlu Ütü

Yeni VarioComfort ProHygienic buhar
istasyonlu ütü giysilerinizde
maksimum hijyen sağlıyor.

Online satın almak için tıklayın
Yukarı

Yeni VarioComfort ProHygienic buhar istasyonlu ütü TDS6080TR ile hızlı ve kolay ütü yaparken HygienicSteam teknolojisi sayesinde giysilerinizde maksimum hijyen sağlayabilirsiniz. Sizi ve sevdiklerinizi koruyan buhar istasyonlu yeni ütü, tüm ütülenebilir kumaşlar için oldukça ideal ısı-buhar kombinasyonları sunuyor. Hareketsiz kaldığında kendiliğinden kapanarak güvenli bir kullanım sunan ütü, verimli ve yüksek bir buhar performansına sahip. 

TDS6080TR VarioComfort ProHygienic buhar istasyonlu ütü, yenilikçi HygienicSteam teknolojisi sayesinde ütü yaparken de sizi ve sevdiklerinizi koruyor. 2400 W gücündeki ütü, dakikada 120 gram sabit olmak üzere 3 yoğun buhar atışıyla 400 gramlık şok buhar çıkışı sağlıyor. Yeni taban tasarımıyla ideal bir buhar dağılımına sahip olan yeni VarioComfort ProHygienic buhar istasyonlu ütü, i-Temp Advanced programı sayesinde her türlü ütülenebilir çamaşırlarınızı çabuk ve güvenli bir şekilde ütüleyebilme avantajı sunuyor.

Buhar istasyonlu ütülerde bir ilk

Hem ütüyü hem kazanı kireçten arındıran temizleme sistemi Calc'nClean Perfect özelliği, TDS6080TR’yi rakiplerinden ayrıştıran özellikler arasında. Ayrıca VarioComfort özelliği altında en sık ütülenen kumaş türlerinde mükemmel ütüleme sonuçları sunan 6 özel programa sahip ütü, 1,5 litrelik kapasiteli geniş su tankı ile sürekli su ilave edebilme özelliği sunuyor. Böylece, kesintisiz ütü yapmak mümkün oluyor.

Ütüyü fişte bırakma korkusuna son!

VarioComfort ProHygienic buhar istasyonlu ütü, “güvenli otomatik kapanma” özelliği sayesinde ütü hareketsiz bırakıldığında otomatik olarak elektriğini keserek ve kapanarak ütüyü fişte bırakma korkusuna son veriyor. Güçlü buhar performansı sayesinde dikey ütülemeye de imkân veren TDS6080TR, Taşıma ve saklama esnasında ekstra güvenlik sağlayan özel kilit sistemine de sahip. Sahip olduğu "eco" ayarı sayesinde elektrikten %25, sudan %35 tasarruf sağlıyor.

Ürünü incelemek için tıklayın

 
Online Survey