Yükleniyor 0%
Şimdi aşağıya inin!

Mükemmel sonuçlar

parmaklarınızın ucunda.

Bosch Serie 8 ankastre fırınlar ile her yemeği mükemmel şekilde hazırlayabilirsiniz. Sensör kontrollü PerfectBake ve PerfectRoast özellikleri sayesinde, fırınınız ideal ısıtma modunu, sıcaklığını ve pişirme süresini en uygun şekilde otomatik olarak ayarlar.

Serie 8 ankastre fırınlarımız için tıklayın

Bir düğmeye dokunarak

hamur işlerinde usta olun.

PerfectBake Sensörü.

Hamur işlerini pişirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Benzersiz ve hassas PerfectBake sensörü ile fırınınız, hamur işlerinizin nem oranını ölçer ve ısıtma şeklini, zamanı ve sıcaklığı otomatik olarak ayarlar. Tek yapmanız gereken sağdaki menüden istenen yiyecek kategorisini seçmek ve Başlat tuşuna basmak. Fırınınız gerisini halleder. Sonuç: Mükemmel pişmiş bir ekmek, kek ya da kiş.

PerfectBake özelliği bulunan Serie 8 ankastre fırınlar için tıklayın.

Anında mükemmel kızartma

PerfectRoast ısı ölçüm çubuğu.

Hindi, kuzu veya rosto – PerfectRoast “Isı Ölçüm Çubuğu” ile, her defasında mükemmel sonuçlar elde edersiniz. Son derece hassas çok sayıda ölçüm noktası ile “Isı Ölçüm Çubuğu”, rostonuzun iç sıcaklığını ölçerek mükemmel pişirme sonuçlarını garantiler. “Isı Ölçüm Çubuğu”nu mikrodalga ve buharda pişirme modunda da kullanabilirsiniz.

PerfectRoast özelliği bulunan Serie 8 ankastre fırınlar için tıklayın.

Yemek kitabı şeklinde fırın.

PişirmeAsistanı.

Onlarca yemek kitabında ve eski aile tarifleri arasında doğru sıcaklık ve pişirme süresi hakkında bilgi arayabilir, fakat genellikle bulamazsınız. PişirmeAsistanı sayesinde, artık bunun için endişelenmenize gerek yok. İstediğiniz yemeği kontrol panelinden seçmeniz yeterli. Fırınınız, ideal ısıtma modunu, sıcaklığını ve pişirme süresini otomatik olarak ayarlar. Tabii ki bu ayarların her birini kendiniz de kolaylıkla seçebilirsiniz.

PişirmeAsistanı bulunan Serie 8 ankastre fırınlar için tıklayın.

Her seviyede mükemmellik

4D HotAir.

4D HotAir sayesinde, yiyeceklerinizi 4 raf seviyesinden istediğinize yerleştirebilir, her seferinde mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz. Isıyı tüm yüzeye eşit olarak dağıtan özel fanımız, pişirme sırasında yön değiştirebiliyor. Üstelik 4D HotAir ile, aynı anda 4 farklı seviyede yiyecekleri pişirebilirsiniz.

4D HotAir özelliği bulunan Series 8 ankastre fırınlar için tıklayın.

Eşsiz lezzetler için buhar

dokunuşu.

Buhar fonksiyonu

Serie 8 ankastre fırınların birçoğunda, klasik bir fırının tüm avantajları ile birlikte buharlı bir pişiricinin en iyi özelliklerini bir araya getiren özel programlar ve fonksiyonlar bulunur. Buhar destekli ankastre fırınlar, dışı nar gibi kızarmış içi sulu rostolar ve kabuğu çıtır çıtır ekmekleri garanti eder.

Buhar fonksiyonu bulunan Serie 8 ankastre fırınlar için tıklayın.

Daha sofrayı kurmadan

yemek hazır.

Mikrodalga fonksiyonu.

Serie 8 ankastre fırınların mikrodalga fonksiyonu sayesinde, her yemek için yeterli zamanınız vardır. Çabucak pişirmek, kızartmak ya da sadece lezzetli bir şeyler ısıtmak istediğinizde, klasik ısıtma ve mikrodalga fonksiyonunun birleşimi ile mükemmel sonuçlara yarı yarıya daha kısa sürede ulaşırsınız..

Mikrodalga fonksiyonu bulunan Serie 8 ankastre fırınlar için tıklayın.

Zahmetsiz temizlik.

Temizleme fonksiyonları.

Series 8 fırınlarımızdan bazıları, EcoClean Direct ya da Pirolitik temizleme sistemi ile büyük ölçüde kendilerini temizler. Pirolitik bir düğmeye dokunarak fırın içindeki kir ve yağları yok ederken, özel EcoClean Direct kaplanmış fırın iç duvarları da kir ve yağların birikimini azaltır. Her ikisi de zahmetli fırın temizleme derdinden sizi kurtarır ve kendinize daha fazla vakit ayırmanıza fırsat yaratır.

EcoClean temizleme fonksiyonu bulunan Serie 8 ankastre fırınlar için tıklayın
Pirolitik temizleme fonksiyonu bulunan Serie 8 ankastre fırınlar için tıklayın.

Her ihtiyaca farklı çözümler.

Donanım seçenekleri.

Herkesin mutfağında ihtiyaç duyduğu şeyler farklıdır, bu yüzden Serie 8 ankastre fırınlar ihtiyaca özel farklı seçenekler sunar. Konu ister iç aydınlatma, ister kapı ya da raf sistemi olsun size uygun çözümleri bu fırınlarda bulabilirsiniz. Değişmeyen tek şey mükemmel pişirme sonuçları olacaktır.

Kapı çeşitleri
Serie 8 ankastre fırınların kapıları, kompakt fırın ya da mikrodalga fırın fark etmeksizin, ideal şekilde tasarlanmıştır. Örneğin, Pirolitik ya da mikrodalga fonksiyonlara sahip fırınların iç camlarının temizlenmesi daha kolaydır. Tüm kapılar, daha nazik ve sessiz açılıp kapanan kullanışlı SoftOpen & SoftClose özelliklerine sahiptir.

Raf sistemleri
Seçtiğiniz rafların; standart olması ya da tek, çift veya üçlü teleskopik raylı sisteme sahip olması fark etmez, kullanımları her zaman kolay ve güvenlidir. Teleskopik raylarımız, rafların 3. seviyeye kadar dışarı çekilmesine izin verir, bu sayede fırının içine yemek koymak ya da almak daha kolaylaşır. Pirolitik temizlemeye uygun teleskopik raylarla birlikte mikrodalga ve buharlı pişirme için de uygun raylar bulunmaktadır.

Aydınlatma çeşitleri
Serie 8 ankastre fırınlar modeline göre; halojen, LED ya da yan LED aydınlatmaya sahiptir. Piyasadaki en parlak aydınlatma LED aydınlatmadır ve mükemmel aydınlatma performansını son derece düşük enerji tüketimi ve uzun ömürlü olması ile birleştirir. Ayrıca LED yan aydınlatma, her kademenin ayrı ayrı aydınlatılmasına da olanak sağlar. Bu, özellikle aynı anda birden fazla tepsi kullanıldığında çok pratiktir.

 
Online Survey