BSH Müşteri Memnuniyeti Politikası

BSH Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak şirketimizin müşterilerimizin güvenini kazanmaya verdiği önemin yanısıra Müşteri Değer Yönetimi Direktörlüğü birimimiz tarafından Türk Standartları Enstitüsü’ nden aldığımız ISO 10002 Şikayet Yönetimi ve Müşteri Memnuniyeti Standardı kapsamında hareket etmekte; başta yasal mevzuatlar ve şirket kurallarına uygun; şeffaflık, güvenlilik, objektiflik, müşteri odaklılık ve gizlilik olmak üzere tüm prensiplere uygun çözüm yolları arayarak şikayetlerin değerlendirildiği; süreciyle ilgili müşterilerimizin bilgi edinebildiği, müşteri odaklı bir anlayış ile mükemmel müşteri deneyimini yaşatmayı hedeflemekteyiz. Bu hedef doğrultusunda müşterilerimizden gelen geribildirimleri çok değerli fırsatlar olarak görüp iş süreçlerimizde sürekli iyileştirme amaçlamaktayız.

Müşterilerimiz Bosch marka tüm ev aletleri ya da hizmetlerimizle ilgili aşağıdaki kanallardan bizlere şikayet, talep ve önerilerini kolay ve hızlı biçimde iletebilmektedirler:

Türkiye’nin her yerine 7/24 Hizmet veren 444 63 33 numaralı çağrı merkezimizi arayarak,

http://www.bosch-home.com.tr/musteri-hizmetleri/bize-ulasin/iletisim aracılığıyla e-posta yollayarak,

Sosyal medya kanallarımızı ziyaret ederek

Facebook Instagram ve Youtube

http://www.bosch-home.com.tr/ web sitemizde yer alan şirket iletişim bilgilerimiz ile.

Şikayetinin tarafımıza ulaştığı ve ilgili birimlere aktarıldığı bilgisinin verildiği müşterilerimize, talebiyle ilgili 24 saat içerisinde yetkilimiz tarafından dönüş yapılır. Yetkilimiz müşterimiz ile talebi hakkında detaylı görüşme yapmasının ardından konuyla ilgili araştırmalarını yapması sonrası alınacak aksiyonları müşterimizle birlikte belirler. İlgili süreç tamamlandığında çözüm yöntemiyle ilgili karar, detaylı bilgilendirme ya da belirlenmiş telafi yöntemi müşterimize yetkilimiz tarafından iletilir. Bu süreç sonundaki tüm bilgi, görüşme ve belgeler kalite standartları gereği sistemde kayıt altında tutulmaktadır.

Yetkili Satıcılar

Size en yakın Bosch Yetkili Satıcısını bulun!

Bosch Dünyası

Üstün kalite, teknik mükemmellik ve maksimum güvenilirlik demektir.

Müşteri Hizmetleri

Size 7 gün 24 saat bir telefon uzaklığındayız.

444 6 333

Bosch ürünleri bir tık uzağınızda!

Evinizin konforunda alışveriş keyfi online mağazamızda.