Orijinal toz torbası

Neden orijinal toz torbası?

Hijyenik, Pratik, Güvenli.

Sadece orijinal toz torbası Bosch elektrikli süpürgenizin motorunu korur, hijyenik ve zahmetsiz bir temizlik sunar.

Elektrikli süpürgem için hangi model toz torbası kullanmalıyım?

Elektrikli süpürgenizin ürün etiketi üzerinde yer alan model numarasını (E-NR) ‘‘Uyumlu Aksesuar Ara’’ sayfasında aratarak cihazınızla uyumlu toz torbası ve diğer aksesuarları görüntüleyebilir, bir tıkla online satın alabilirsiniz.

Uyumlu Aksesuar Ara

Neden orijinal toz torbası kullanmalıyım?

Elektrikli süpürgelerin orijinal toz torbaları her süpürgenin teknik özelliğine, motor gücü ve toz toplama performansına göre özel olarak tasarlanmıştır. Bu yüzden orijinal olmayan toz torbaları elektrikli süpürgenize uygun gözükse bile UYGUN DEĞİLDİR.

Sağlığınız için orijinal toz torbası

Elektrikli süpürgenizde kullandığınız toz torbası orijinal değilse emek harcayarak süpürdüğünüz toz ve kirler toz torbasından sızarak temizlediğiniz ortama geri döner. Temizlik için gereğinden fazla zaman, emek ve elektrik enerjisi harcarsınız.  Ortama geri dönen toz ve kirler soluduğunuz havanın kalitesini düşürerek sağlığınız için tehdit oluşturur.

Yüksek temizleme performansı ve daha verimli bir temizlik için orijinal toz torbası

Orijinal olmayan toz torbası süpürgenizin teknik özelliklerine uygun olmadığı için süpürgenizin motorunu zorlar, zorlanan motor ise süpürgenizin temizlik performansını düşürür.Sonuç olarak süpürme işlemi için hem daha fazla enerji harcar hem de verimsiz bir temizlik yapmış olursunuz.

Elektrikli süpürgenizi uzun yıllar kullanabilmeniz için orijinal toz torbası

Orijinal olmayan toz torbaları yeteri kadar dayanıklı olmadığından toz ve kir sızıntılarına sebep olur. Torbadan sızan toz ve kirler süpürgenin motor aksamına kaçar, süpürgenizin performansını düşürür ve motor ömrünü kısaltır. Elektrikli süpürgenizin daha uzun ömürlü olması için orijinal toz torbası kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Kolay ve hijyenik değişim için orijinal toz torbası.

Elektrikli süpürgenize uyumlu olarak tasarlanan orijinal toz torbası, değişim esnasında tozla temas etmeden zahmetsizce çıkarılır ve takılır. Temiz bir ortam sağlayarak kolayca değiştirilir.