Series 8 kahve makineleri

Tek dokunuşta espresso uzmanı kalitesi.

Tek dokunuşta espresso uzmanı kalitesi.

Espresso, cappuccino ya da latte macchiato mu? Series 8 ankastre kahve makinesi ile espresso uzmanı kalitesinde en iyi kahve içeceklerini yaratabilirsiniz. OneTouch Fonksiyonu tüm öğütme işlemini otomatik olarak düzenler. Güçlü aroma ve siz ve misafirleriniz için mükemmel kahve deneyimi adına tek yapılması gereken bir düğmeye dokunmak.

Nasıl temizlenir? Bir cappuccino için.

Nasıl temizlenir? Bir cappuccino için.

Şimdi kahve makinenizi, favori kahvenizi hazırladığınız kadar kolay bir şekilde temizleyebilirsiniz. Her sütlü kahve yaptığınızda, süt sistemi bir buhar üflemesi ile otomatik olarak durulanır. Kahve makinesi, süt sisteminin günlük bakımının tüm sorumluluğunu üstlenir ve böylece cappuccino'nuzun ya da latte macchiato'nuzun tadını çıkarmaya odaklanabilirsiniz.

Her mutfağa uyar. Her ihtiyaca da.

Her mutfağa uyar. Her ihtiyaca da.

Hassas işçilikleri ve tasarım detayına olan büyük dikkatleri sayesinde, tüm Series 8 ürünleri mükemmel şekilde eşleşir. Yani, ister yan yana ister üst üste hangi ankastre ürünleri ve yükseklikleri birleştirmek isterseniz isteyin, görsel uyum ve bütünlük garanti edilir. Bu size, mükemmel mutfağınızı planlamada maksimum özgürlüğü sunar.

Bosch ürünleri bir tık uzağınızda!

Evinizin konforunda alışveriş keyfi online mağazamızda.

Müşteri Hizmetleri

Size 7 gün 24 saat bir telefon uzaklığındayız.

444 6 333

Bosch Dünyası

Üstün kalite, teknik mükemmellik ve maksimum güvenilirlik demektir.

Yetkili Satıcılar

Size en yakın Bosch Yetkili Satıcısını bulun!