Series 8 mikrodalgalar

Aşçılık lezzetleri sadece saniyeler kadar uzakta.

Aceleniz varken, yeni Series 8 mikrodalgalarımız yemek planlarınızı ve listelerinizi kolaylıkla sürdürmenize yardımcı olur. İster bebek maması, ister önceden pişirilmiş yemekler, isterse de dondurulmuş yiyecekler ısıtın, hızlıca, hijyenik bir şekilde ve tadından ödün vermeden mükemmel sonuçlar elde edeceksiniz. Böylece akşam yemeğinin hazır olmasını beklemek yerine siz ve sevdikleriniz tadını çıkarmak için çok daha fazla zamana sahip olacak.

Series 8 mikrodalga ürünlerine git
Herhangi bir yemek ile aynı dalga boyunda olun.

Herhangi bir yemek ile aynı dalga boyunda olun.

Yüksek çözünürlüklü TFT ekrana sahip Series 8 mikrodalgalarımız ile mikrodalga modunda güçlü bir 900 watt ve beş güç ayarı ile ızgara modunda 1,300 watt ve üç güç ayarı sayesinde herhangi bir şeyi ısıtabilir, çözdürebilir, pişirebilir ve ızgara yapabilirsiniz. AutoPilot fonksiyonu en iyi sonuçları otomatik olarak elde etmenize yardımcı olur. Yiyeceği yalnızca içerisine koyun, ağırlığını girin ve menüden doğru programı seçin.

Series 8 mikrodalga ürünlerine git

Her mutfağa uyar. Her ihtiyaca da.

Her mutfağa uyar. Her ihtiyaca da.

Hassas işçilikleri ve tasarım detayına olan büyük dikkatleri sayesinde, tüm Series 8 ürünleri mükemmel şekilde eşleşir. Yani, ister yan yana ister üst üste hangi ankastre ürünleri ve yükseklikleri birleştirmek isterseniz isteyin, görsel uyum ve bütünlük garanti edilir. Bu size, mükemmel mutfağınızı planlamada maksimum özgürlüğü sunar.

Bosch ürünleri bir tık uzağınızda!

Evinizin konforunda alışveriş keyfi online mağazamızda.

Müşteri Hizmetleri

Size 7 gün 24 saat bir telefon uzaklığındayız.

444 6 333

Bosch Dünyası

Üstün kalite, teknik mükemmellik ve maksimum güvenilirlik demektir.

Yetkili Satıcılar

Size en yakın Bosch Yetkili Satıcısını bulun!