İnsan Kaynakları

Yukarı
Kısaca BSH

Kısaca BSH

Dünyanın 3. büyük beyaz eşya üreticisi ve Avrupa’da beyaz eşya pazarı lideri olan BSH Grubu, 13 markası ve 45.000’in üzerinde çalışanıyla dünyanın enerji verimliliği sağlayan yenilikçi teknoloji ihtiyacını karşılıyor. 13 ülkede 42 fabrikasında ürettiği inovatif beyaz eşya aletleri 49 ülkedeki 70 şirketi aracılığıyla tüketicilere ulaşıyor.

BSH Türkiye, 5 ana bölgeden oluşan BSH Grubu’nun Orta Doğu, Afrika ve Kafkasya’yı kapsayan haritasında Bölgesel Yönetim Merkezi olarak faaliyet gösteriyor. Buna ek olarak her gün 3 patentli buluşa imza atan BSH Ev Aletleri için inovasyon, teknolojiyi yaratma sürecinin vazgeçilmez bir parçası olmaya devam ediyor.

Çalışanlarımıza yeteneklerini geliştirebilecekleri ve potansiyellerini gerçekleştirebilecekleri bir çalışma ortamı yaratarak, BSH’nin sektörde örnek alınan şirket olma amacını destekler şekilde çalışıyoruz. BSH ailesine değer katacak potansiyel kişileri şirketimizde kazandırmayı hedefliyoruz.

Yukarı

BSH'de çalışmak istiyorum

BSH İnsan Kaynakları olarak bizler,

 • Uluslararası çalışma anlayışına sahip,
 • Kültürel çeşitliliğe duyarlı,
 • Uzlaşmacı ve çözüm odaklı,
 • Sürdürülebilirliğe önem veren,
 • Müşteri ve toplam kalite odaklı düşünüp hareket edebilen,
 • Verimli kaynak kullanımına duyarlı,
 • Takım çalışmalarında gerektiğinde lider gerektiğinde takım üyesi olabilen,
 • Kurumsal çalışma kurallarına önem veren,
 • Öğrenmeye ve değişime açık,
 • Vizyon sahibi,
 • Teknoloji ve yenilikleri takip eden,
 • Sorumluluk duygusuna sahip

Üniversite öğrencilerinin, yeni mezunların ve profesyonellerin ilk tercihi olmak için çalışıyoruz.

Yeni Mezunsan
Yukarı

Yeni Mezunsan

BSH Ev Aletleri olarak ağırlıklı olarak Satış, Üretim, IT ve diğer destek departmanlara yeni mezun alımı yapıyoruz. kariyer.net ve LinkedIn’de yayınlanan iş ilanlarına başvuru yapman halinde İnsan Kaynakları başvurunu değerlendirmeye alacaktır.

Öğrenciysen
Yukarı

Öğrenciysen

Kısa dönem staj yapmak için her yıl Mart ayında kariyer.net’te yayınlanan Kısa Dönem Yaz Stajı ilanımıza başvurabilirsiniz. Uzun dönem staj yapmak için yine Mart ayında BSH Kariyer sayfamızda yayınlanan Generation BSH – Kariyer Verimliliği Başvuru formunu doldurabilir, üniversitene geldiğimizde standımızı ziyaret edip başvuru formlarını doldurabilirsiniz. Üniversite ziyaret takvimimizi BSH Kariyer sayfasından takip edebilirsiniz.

Profesyonelsen
Yukarı

Profesyonelsen

kariyer.net  ve LinkedIn'de yayınlanan iş ilanlarımıza başvurabilir, ileride oluşabilecek fırsatlar için özgeçmişinizin incelenmesini istiyorsanız, Linkedin aracılığıyla İşe Alım Sorumlularımız’a bağlantı daveti gönderebilirsiniz.

Yukarı

Generation BSH

Generation BSH programı, Türkiye’deki tüm üniversitelerden potansiyel öğrencilerin kariyerlerine BSH bünyesinde başlamalarını hedefleyen bir kariyer verimliliği programıdır. Bu program bünyesinde BSH’de staj programlarına dahil olan her öğrenci Generation BSH’dir.

“Burada Gelecek A+++” Ne Anlama Gelir?
Yukarı

Adaylar için A+++; çünkü adaylarımıza A+++ kariyer verimliliği ve BSH Türkiye bünyesinde başarılı bir kariyer fırsatı sunuyoruz. BSH için A+++; çünkü adaylarımız firmamızı daha yakından tanıyor; “enerji verimliliği ve inovasyon” kurumsal mesajımızı öğreniyor. 

Generation BSH – Kariyer Verimliliği Buluşması Nedir?
Yukarı

Her yıl Nisan ayının son haftası yeni Generation BSH adayları ile bir araya geliyor, 2 günü dolu dolu birlikte geçiriyoruz. 2 günün sonunda staj programına katılmak isteyen öğrencileri, staj programlarımıza dahil ediyoruz. 

Kariyer Verimliliği Buluşması’na nasıl katılabilirim?
Yukarı

BSH Kariyer Facebook sayfasını takip ederek Şubat ayında yayınlanan online başvuru formunu doldurabilirsiniz ya da üniversitene geldiğimizde standımızı ziyaret edebilirsiniz.

Staj yapabileceğim programlar nelerdir?
 
Online Survey