Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular bölümümüzü inceleyerek daha önce yaşanmış benzer durumlar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Buzdolapları ve Derin Dondurucular

Buzdolaplarımız ve derin dondurucularımız kullanımı hakkında bilgiler, bakım ipuçları ve öneriler.

Çamaşır Makineleri ve Kurutma Makineleri

Size daha hızlı ve daha sağlıklı bir servis hizmeti sunmak için sık karşılaşılan çamaşır ve kurutma makineleri arızalarından örnekler hazırladık.

Teknik servis hizmeti için arızanızla ilgili bize ulaşmadan önce linklerimizi incelemenizi öneririz.

Bulaşık Makineleri

Teknik servis desteği, karşılaşacağınız her türlü arıza ve şikâyetlerinizi kapsamaktadır. Size daha hızlı ve daha sağlıklı bir servis hizmeti sunmak için sık karşılaşılan bulaşık makinesi arızalarından örnekler hazırladık. Teknik servis hizmeti için arızanızla ilgili bize ulaşmadan önce linkiincelemenizi öneririz.

Pişirme Grubu

Teknik servis desteği, karşılaşacağınız her türlü arıza ve şikâyetlerinizi kapsamaktadır. Size daha hızlı ve daha sağlıklı bir servis hizmeti sunmak için sık karşılaşılan pişirme grubundan arızalarından örnekler hazırladık. Teknik servis hizmeti için arızanızla ilgili bize ulaşmadan önce aşağıdaki linkleri incelemenizi öneririz.

Genel

Satın aldığınız ürünümüzün garanti şartları, servis bilgisi ve en sık karşılaşılan sorunlar için çözüm önerileri bir tık uzağınızda...

Klimalar

Satın aldığınız ya da satın almayı düşündüğünüz Bosch klimanızı sorunsuz kullanmak için sizler için hazırladığımız sık sorulan sorulara göz atmanızı tavsiye ederiz.