Bulaşık Makineleri

 • Ekstra hijyen: Daha yüksek sıcaklıkta hassas temizlik

  Hijyen konusunda hassas olanlar ve çocuklu aileler için ideal Ekstra hijyen fonksiyonu bulaşıklarınızı yıkama boyunca daha uzun süre yüksek sıcaklığa tabi tutar. Böylece en üst seviyede temizlik sağlanmış olur.

 • SuperSilence: Bulaşıkların yıkandığının farkına bile varmayacaksınız.

  Fırçasız EcoSilence Drive™ motor teknolojisi sayesinde Bosch bulaşık makineleri artık daha sessiz, daha hızlı ve daha çok enerji verimliliğine sahip. Açık mutfağa sahip evler için ideal bir ürün.

 • VarioFlexPlus Sepet Sistemi: Daha fazla esneklik ve kullanım alanı.

  Maksimum esneklik ve genişletilmiş yükleme alanı ile VarioFlexPlus sepetler daha fazla kullanım alanı sunar. Böylece, bulaşık makinenizin raflarını ihtiyacınıza uygun bir şekilde ayarlayabilirsiniz.

 • DosageAssist: Akıllı dozaj yardımcısı

  Tablet deterjan, yıkama sürecinin en uygun anında özel tasarlanmış sepetin içine otomatik olarak düşer ve bu sepette yıkama esnasında kontrollü olarak çözülür. Bu şekilde her yıkamada en mükemmel sonuç elde edilir.

 • Zeolit® kurutma teknolojisi: Daha az enerji tüketimi, daha hızlı kurutma

  Patentli Zeolit® teknolojisi sayesinde bulaşıklar çok daha hızlı bir şekilde, çok daha az enerji tüketilerek kurutulur. Kurutma esnasında doğal zeolit minerali, makinenin içindeki nemi emer ve enerjiye çevirir. Böylece bulaşıklar çok daha hızlı bir şekilde kurutulur.

Her damla suyun değerini bilenler için: Bosch bulaşık makineleri

Bir bulaşık makinesinden ilk beklediğiniz şey az enerji harcayarak
en zor bulaşıklarınızı bile tertemiz yıkaması olur. Bosch bulaşık makineleri mükemmel temizliğin yanı sıra hem elektrik faturanızı azaltmanızı hem de sudan tasarruf etmenizi sağlar.

 
 1. Ürün Tipleri
 2. Ürün Serisi
Yukarı
Daha estetik, daha kullanışlı ve göz alıcı

Daha estetik, daha kullanışlı ve göz alıcı

Bosch solo bulaşık makineleri, her mutfağa uygun çözümler sunar. İhtiyacınıza uygun bir Bosch solo bulaşık makinesini isterseniz tezgah altına isterseniz mutfağınızda açık bir alana yerleştirebilirsiniz.

Solo bulaşık makineleri için tıklayın
Yukarı
10 yıl paslanmazlık garantisi

10 yıl paslanmazlık garantisi

Bosch, tüm bulaşık makinelerinin iç gövdeleri için 10 yıl paslanmazlık garantisi veriyor. Bosch, özel yüzey kaplamaları ve bulaşık makinelerinin içinde kullanılan çelik ile diğer malzemeler için ek teknolojiler geliştirerek, tüm bulaşık makinelerinin iç gövde paslanma süresini 10 yıla kadar çıkarmayı başardı. Artık tüm Bosch bulaşık makinelerinde, içten dışa doğru gerçekleşen paslanmalara karşı 10 yıllık garanti, standart. 

Yukarı

Ürün Serileri Hakkında Genel Bilgi

Serie 8

Modern tasarım, üstün performans, zarafet ve fonksiyonellik Serie 8 ürünlerinde bir arada. Bu serinin ürünleri bir tasarım nesnesi olarak göze hitap eden birinci sınıf cihazlar arayanlar için üretilirler. En üstün teknolojilerle donatılmış ürünleri işaret eden Serie 8 grubu üyeleri tek kelime ile muhteşemlerdir.

Yukarı

Serie 6

Kalite, verimlilik ve yüksek performans Serie 6 ürünlerinde bir arada. Bu serinin ürünleri modanın değil tüm zamanların ürünü olabilecek nitelikte işlevsel cihazlara ihtiyaç duyanlara hitap eder. Serie 6 grubu ürünleri tek kelimeyle çok fonksiyoneldir.

Yukarı

Serie 4

Güvenilirlik, sağlamlık ve uzun ömürlülük Serie 4 ürünlerinde bir arada. Tam olarak sizin günlük ihtiyaçlarınıza göre tasarlanmış bu ürünlerde kullanım kolaylığı ön planda tutulmuştur. Aynı zamanda şık tasarımlarıyla da size etkileyen Serie 4 grubu ürünleri tek kelimeyle konforludur.

Yukarı

Serie 2

Verimlilik ve uzun ömürlülük Serie 2 ürünlerinde bir arada. Bu serinin ürünleri işini en iyi şekilde yapan, daha yalın ve fiyat-performans oranı yüksek bir cihaz almak isteyenlere hitap eder. Fonksiyonel, verimli ve güvenilir Serie 2 ürünleri ile hayatınızı kolaylaştırır.

 
 
 

Bulaşık makineniz hep ışıldasın!

Bosch bulaşık makinelerinde bulunan Machine Care bakım programı, bulaşık makinenizi temizleyerek maksimum hijyen sağlar. Ayrıca cihazın performansını artırıp ömrünü uzatır.

İncele

Glasschutz

Pırlanta etkisinde parlaklık

Lekesiz temizlik, göz alıcı parlaklık: Devrim yaratan parlak kurutma fonksiyonu ile yoğun parlaklık ve kurutma sağlanır.

İncele

Yeni tepsi yıkama başlığı ile büyük temizlik.

Arka duvara takılan özel yıkama başlığı
sayesinde tüm büyük bulaşıklar
mükemmel temizlenir.

İncele

Zeolit®’le artık daha da tasarruflu…

ActiveWater Eco² bulaşık makinelerinde bulunan Zeolit® minerali, nemi hapsedip enerjiye çevirir. Bu sayede bulaşıklar çok daha hızlı bir şekilde, çok daha az enerji tüketilerek kurutulur.

İncele

 
 
 
 

Bosch ürünleri bir tık uzağınızda!

Evinizin konforunda alışveriş keyfi online mağazamızda.

Online Satış

Bosch Çağrı Merkezi

444 6 333 Çağrı Merkezi'mizi
7 / 24 arayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Her Ayrıntıda Bosch

Üstün kalite, teknik mükemmellik ve maksimum güvenilirlik demektir.

Bosch Dünyası

Yetkili Satıcılar

Size en yakın Bosch Yetkili Satıcısını bulun!

Yetkili Satıcılar

 
Online Survey