i-DOS Çamaşır Makineleri

Lütfen bekleyin, % yüklendi

Mükemmel doz ayarı ve yıkama!

Yetersiz deterjan kullanımı

Eğer yeterli miktarda deterjan kullanmazsanız, giysileriniz tam olarak temizlenmez ve lekeleri tam olarak çıkaramazsınız. Bu durum, kötü kokulara ve renginin bozulmasına yol açabilir.

Çok fazla deterjan kullanımı

Çok fazla deterjan kullanımı, deterjanın durulanması için ek yıkamaya sebep olur ve önemli ölçüde enerji ve su tüketimini arttırır. Bu durum hem çevre hem de bütçeniz için zararlıdır. Ayrıca kıyafetlerinizde deterjan artıkları kalabilir, bu durum alerji ve cilt tahrişlerine neden olabilir.

Tam dozunda deterjan kullanımı

i-DOS akıllı dozaj sistemin, deterjan dozunu milimetrik kesinlikte ayarlar. Entegre özel sensörler, kumaşların cinsini, yük miktarını ve kirlilik derecesini algılar ve buna göre en uygun deterjan miktarını belirler. Bu sayede, deterjan ve sudan tasarruf ederek en üstün yıkama sonuçlarını elde edersiniz. i-DOS çamaşır makineleri için tıklayınız

i-DOS nasıl çalışır?
Kolay ve otomatik şekilde!

+

i-DOS çamaşır makinesine konulan yük miktarını ölçer.
Özel sensörler, çamaşır makinesindeki yük miktarını otomatik olarak ölçer ve en doğru dozu kullanmak için deterjan oranını milimetrik olarak hesaplar.

+

i-DOS kumaşın cinsini algılar.
Mükemmel yıkama sonuçları için deterjan dozunu, çamaşırlarınızın kumaş cinsine göre ayarlamanız gerekir. Ya da tüm ayarları çamaşır makinenize bırakın: i-DOS kumaşların cinsini otomatik olarak saptar.

+

i-DOS kumaşların kirlilik derecesini göz önüne alır.
Akıllı dozaj sistemi i-DOS, çamaşırlarınızın kirlilik derecesini belirler ve tam da ihtiyacınız olan miktarda deterjan dozunu ayarlar.

+

i-DOS suyun sertlik derecesini dikkate alır.
En doğru miktarda deterjan miktarı ayarlarken suyun sertlik derecesini de göz önüne almak gerekir. Her yıkamada, suyun sertlik derecesi belirlenir ve deterjan dozu ayarlanırken hesaba katılır.

i-DOS ile çamaşırlarınız mükemmel şekilde yıkanırken siz keyfinize bakın

i-DOS özellikli Çamaşır Makineleri

Hangisini seçerseniz seçin:
Sonuç hep mükemmel olacak.

HomeProfessionalSerie | 8Serie | 6
i-DOSOtomatik sıvı deterjan ve yumuşatıcı ayarıOtomatik sıvı deterjan ve yumuşatıcı ayarıOtomatik sıvı deterjan ve yumuşatıcı ayarı
A+++ enerji sınıfından %30 daha verim%30 daha verimli%30 daha verimli%30 daha verimli
Dönüş hızı1,600 devir / dakika1,400 devir / dakika1,400 devir / dakika
Kapasitesi8 Kg8 Kg8 Kg
Gürültü seviyesi47dB / 73dB48dB / 72dB49dB / 74dB
Özel programlarEasy Care Plus, Sıkma/Döndürme, Tek Durulama, Perde, Gömlekler/Bluzlar, Spor Giyim, Hızlı/Karışık, Otomatik, Otomatik Hassas, Allergy Plus, MIX Sessiz/MIX Gece Yıkama, Kazan Temizleme (Hatırlatmalı), Yünlüler/Elde Yıkama, Narin Çamaşırlar/İpeklerYağmur Yıkama, Hızlı/Karışık, Ekstra Sessiz, Spor Giyim, Hızlı 15', Sıkma/Döndürme, Otomatik, Allergy Plus, Kazan Temizleme (Hatırlatmalı), Yünlüler/Elde Yıkama, Narin çamaşırlar/İpeklerDurulama, Koyu Renkliler, Gömlekler/Bluzlar, Spor Giyim, Hızlı/Karışık, Sıkma/Döndürme, Hassas, Allergy Plus, Hızlı 15’, Yünlüler, Narin Çamaşırlar/İpekler
MotorEcoSilence Drive™: Son derece verimli, sessiz ve 10 yıl garantili.EcoSilence Drive™: Son derece verimli, sessiz ve 10 yıl garantili.EcoSilence Drive™: Son derece verimli, sessiz ve 10 yıl garantili.
HomeProfessional çamaşır makineleriSerie 8 çamaşır makineleriSerie 6 çamaşır makineleri

Lütfen bekleyin, % yüklendiHer şey parmaklarınızın ucunda: DirectSelect dokunmatik LED ekranÇamaşırlarınızı otomatik program yerine kendi özel seçimlerinize göre yıkamak istediğiniz zaman i-DOS
çamaşır makinenizin ekranından yıkama ayarlarını dilediğiniz şekilde kolayca yapabilirsiniz. Büyük LED
dokunmatik ekran üzerinde yer alan sıcaklık, devir ve ek fonksiyonlardan dilediğinizi rahatça seçebilirsiniz.
Mükemmel yıkama sonuçlarına ulaşmak, parmaklarınızın ucunda.

Çamaşır makinelerine göz atın

Hangi i-DOS çamaşır makinesini seçerseniz seçin, bir düğmeye dokunarak mükemmel sonuçlar elde edeceğinize her zaman güvenin.

Tüm çamaşır makineleri için tıklayın

Tüm yetkili satıcılarımıza
göz atın.

Size en yakın Bosch yetkili satıcısını bulun.

Yetkili satıcılarımız
 

Bosch ürünleri bir tık uzağınızda!

Evinizin konforunda alışveriş keyfi online mağazamızda.

Online Satış

Bosch Çağrı Merkezi

444 6 333 Çağrı Merkezi'mizi
7 / 24 arayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Her Ayrıntıda Bosch

Üstün kalite, teknik mükemmellik ve maksimum güvenilirlik demektir.

Bosch Dünyası

Yetkili Satıcılar

Size en yakın Bosch Yetkili Satıcısını bulun!

Yetkili Satıcılar

Online Survey