MaxoMixx el blenderi

Güç, tasarım, kalite... Neden hepsi bir arada olmasın?

MaxoMixx: Yemek hazırlarken profesyonel sonuç almak isteyenler için Bosch'tan en iyi el blenderi.

Ürünü incele

MaxoMixx ile tüm buluşlarınızı tamamen yeni bir seviyeye çıkarabilirsiniz.

Bosch MaxoMixx, yemek hazırlarken profesyonel sonuç almak isteyenler için dizayn edildi. Güçlü, ergonomik ve işinin ehli Bosch MaxoMixx el blenderi ile herkes size hayran kalacak. MaxoMixx ile yemekte harikalar yaratırken, yüksek kaliteli paslanmaz çelik gövdesi ile gözlere de hitap edeceksiniz.

Mükemmel sonuçlar için güçlü motor.

Mükemmel sonuçlar için güçlü motor.

Güçlü, ergonomik ve işinin ehli MaxoMixx sayesinde mutfakta işiniz çok kolaylaşacak. 800 Watt motor gücüne sahip bu benzersiz blender, misafirlerine şık sofralar kurmak isteyenlerden bebeğine besin değeri yüksek gıdalarla iyi beslenme alışkanlığı kazandırmak isteyenlere kadar hemen herkes için hayat kurtarıcı oluyor.

İster usta bir şef olun, ister muhteşem tasarımların takipçisi; bu ayrıcalıklı el blenderi ile herkes size hayran kalacak. Bosch’un premium ürünü MaxoMixx el blenderi şık tasarımı, yüksek gücü ve üstün kalitesi ile mutfağınızın vazgeçilmezleri arasına girecek.

Uzmanlar için çok yönlü mutfak güç paketini keşfedin.

Ekstra güçlü 1500 watt motor ve akıllı Smart hamur sensörü ile mükemmel şekilde karıştırılmış hamurların ve sulu hamur karışımlarının tadını çıkarın. Karıştırma hızı istikrarlı şekilde yüksek kalır ve ağır karışımlar ile büyük miktarların bile hızlı şekilde oluşmasını sağlar.

Yeni bir formda aroma.

Yeni bir formda aroma.

MaxoMixx el blenderinin yeni doğrayıcısı, meyveleri ve sebzeleri mükemmel şekilde küp küp kesme kolaylığını kendi başına elde ediyor. İki özel bıçak kolayca hareket eder ve meyvelerle sebzeleri her seferinde birbiriyle aynı 9 veya 13 mm'lik küplere ayırır.

Tepeden tırnağa dayanıklı.

Tepeden tırnağa dayanıklı.

Yüksek kaliteli kaplama ve paslanmaz çelik mikser ayak, sıcak pişirme tencereleri ile doğrudan çalışmanızı sağlar. Dayanıklı mikser ayağı temizlemek kolaydır, doğrudan bulaşık makinesinde yıkanabilir. Üstelik, paslanmaz çelik hazırlanmakta olan yiyeceğin tadını etkilemez ve ürünün hijyenik olarak temiz olduğunu garanti eder. Malzemenin rengi bozulmaz, böylece tüm hizmet ömrü boyunca iyi şekilde görünmeye devam eder.

Avcunuzun içerisinde mükemmel haz.

Avcunuzun içerisinde mükemmel haz.

Kaymaz, yumuşak dokunuşlu tutamak ve ergonomik tasarım ideal konfor ve güvenlik sağlar. Büyük, ulaşılması kolay tuşlar ve başlık kenarındaki döner kumanda, verimli ve sezgisel olarak çalışmanıza olanak tanır. Esnek sarmal kordon* size ek özgürlük verir.

Bosch ürünleri bir tık uzağınızda!

Evinizin konforunda alışveriş keyfi online mağazamızda.

Müşteri Hizmetleri

Size 7 gün 24 saat bir telefon uzaklığındayız.

444 6 333

Bosch Dünyası

Üstün kalite, teknik mükemmellik ve maksimum güvenilirlik demektir.

Yetkili Satıcılar

Size en yakın Bosch Yetkili Satıcısını bulun!