Elektrikli süpürge temizliği

Elektrikli süpürgenizi temizleme - parça parça, servise hazır

Elektrikli süpürgenizi temizlemek mi istiyorsunuz? İster elektrikli süpürge olsun ister elektrikli süpürge hortumu, elektrikli süpürge borusu veya başka bir parçası olsun, elektrikli süpürgenizi temizleme hakkındaki ipuçlarımızı okuyun:

Elektrikli süpürge fırçalarını veya elektrikli süpürge borusunu temizlemek çok kolaydır. Bu parçaları çıkarın, içlerine bir şeyin sıkışıp sıkışmadığını kontrol edin, fırçadan tiftikleri temizleyin ve deterjan kullanmadan ılık akan suyun altında yıkayın ve ardından kurumasını bekleyin.

Elektrikli süpürge filtresini temizlemek için de benzer şeyleri yapabilirsiniz. Eğer yıkanabiliyorsa sadece su ve deterjan kullanmadan temizlenebilir. 24 saat boyunca kurumasına izin verin.

Elektrikli süpürgenizin hortumunu temizlemek prensip olarak benzerdir. Eğer elektrikli süpürgenizin hortumuna bir şeyin sıkıştığını düşünüyorsanız bir süpürge sapı veya başka bir uzun nesneyle dikkatli bir şekilde ittirebilir ve sıkışan nesneyi çıkarmaya çalışabilirsiniz.

Torbasız elektrikli süpürgeyi temizlemek için toz tutucuyu üründen çıkarın, içini boşaltın ve ılık suyun altında yıkayın ve tamamen kurumasını bekleyin. Hiçbir koşul altında ürünü ıslakken geri takmamalısınız. Tamamen kuru olmalıdır. Aynı işlemler torbasız elektrikli süpürgelerdeki filtre temizlenirken de uygulanır. Filtreyi elektrikli süpürgeden çıkarın, kullanım kılavuzundaki talimatları izleyin ve sadece su ile yıkayın. Ayrıca en az 24 saat boyunca oda sıcaklığında kuruması beklenmelidir.

Elektrikli süpürge motorunu temizlenmesi için Nürnberg'deki Bosch merkez servisine bırakmalısınız. 24 aylık garanti süresi içinde bu hizmet ücretsizdir. Bu sürenin sonunda sabit ücretler uygulanır.

Elektrikli süpürge temizliği hakkında sorularınız varsa daha fazla bilgi için müşteri hizmetlerimizi arayın. Yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Onarım servisi

İletişim 444 6 333

7/24 Bosch Çağrı Merkezi’ne ulaşabilirsiniz.

Online servis kaydı

Bir tıkla istediğiniz gün ve saat aralığında online servis kaydı oluşturun.

Ek garanti hizmeti

Ürünleriniz güvencemiz altında. +4 yıl ek garanti uygulaması ile yetkili servis güvencesini dert etmeyin.

Yetkili servislerimiz

444 6 333 no’lu Bosch Çağrı Merkezi’ni arayarak veya online servis kaydı oluşturarak yetkili servis randevusu alabilirsiniz.