Kurutmalı çamaşır makinesi kurutmuyor

Kurutmalı çamaşır makinesi kurutmuyor - ne yapılmalı?

Kurutmalı çamaşır makinesi kurutmuyor - ne yapılmalı?

Çamaşırlarınız kurutmalı çamaşır makinesinden çıktığında hala ıslak mı? Kurutmalı çamaşır makineniz çamaşırlarınızı düzgün bir şekilde kurutmuyor mu? Veya ısıtıyor fakat kurutmuyor mu? Ve kurutmalı çamaşır makinesi düzgün bir şekilde çalışırken ne kadar ısıtmalı? Kurutmalı çamaşır makinenizin kıyafetlerinizi düzgün bir şekilde neden kurutmadığını merak etmek yerine Bosch müşteri hizmetleri ekibini çağırmanızı tavsiye ederiz. Sorunun kökenine hızlı ve güvenilir bir şekilde inerler ve bir çözüm bulurlar. Çünkü parçalar kusurluysa ve değiştirilmeleri gerekiyorsa teknik olarak gelişmiş bir ürünün sadece bir uzman tarafından onarılması gerekiyor.

NOT: Eğer kurutmalı çamaşır makinenizle ilgili pratik bir sorunuz varsa örneğin, “Şişme ceketimi kurutmalı çamaşır makinesinde nasıl kuruturum?” gibio zaman kıyafetlerinizdeki bakım talimatlarına bakmanızı tavsiye ederiz. Bunlar size kıyafetlerinizin çamaşır makineleri veya kurutma makineleri için uygun olup olmadığını ve uygunlarsa hangi sıcaklık ayarını kullanmanız gerektiğini söyler.

Temizlik ve Bakım ürünlerine git

İletişim 444 6 333

7/24 Bosch Çağrı Merkezi’ne ulaşabilirsiniz.

Online servis kaydı

Bir tıkla istediğiniz gün ve saat aralığında online servis kaydı oluşturun.

Ek garanti hizmeti

Ürünleriniz güvencemiz altında. +4 yıl ek garanti uygulaması ile yetkili servis güvencesini dert etmeyin.

Yetkili servislerimiz

444 6 333 no’lu Bosch Çağrı Merkezi’ni arayarak veya online servis kaydı oluşturarak yetkili servis randevusu alabilirsiniz.