i-DOS çamaşır makineleri

Deterjan dozu doğru olarak nasıl ayarlanır? Artık düşünmenize gerek yok.

Çamaşırlarınızın mükemmel bir şekilde yıkanması için artık tek tuşa basmanız yeterli. i-DOS akıllı dozaj sistemli yeni Bosch çamaşır makineleri, sizin için deterjan miktarını en doğru dozda ayarlar- Tek bir düğmeye basmanız yeterli. Tam dozunda kullanılan deterjan, sadece çamaşırlarınızı korumakla kalmaz, aynı zamanda çevre ve bütçenize de katkı sağlar.

i-Dos özelliğine sahip çamaşır makinelerine git

Mükemmel doz ayarı ve yıkama!

i-DOS nasıl çalışır? Kolay ve otomatik şekilde!

i-DOS çamaşır makinesine konulan yük miktarını ölçer.

Özel sensörler, çamaşır makinesindeki yük miktarını otomatik olarak ölçer ve en doğru dozu kullanmak için deterjan oranını milimetrik olarak hesaplar.

i-DOS kumaş türlerini tespit eder.

Mükemmel yıkama sonuçları elde etmek istiyorsanız, deterjan dozajlaması yaparken kumaş türünü dikkate almanız gerekir. Ya da yalnızca işi çamaşır makinesine bırakabilirsiniz, i-DOS kumaş türlerini otomatik olarak tespit eder.

i-DOS kirlenme derecesini tespit eder.

Dozajlama sistemi i-DOS kirlenme derecesini otomatik olarak tespit eder ve gerekli olan deterjan miktarını doğru şekilde ayarlar.

i-DOS su sertliğini dikkate alır.

İdeal dozajlama ayrıca evinizdeki suyun sertliğine de bağlıdır. Ayarlandığında, i-DOS su sertliğini her bir yıkamada dikkate alır.

i-DOS ile çamaşırlarınız mükemmel şekilde yıkanırken siz keyfinize bakın.

Zahmetsiz çamaşır yıkama

Çamaşırlarınızın mükemmel şekilde yıkamak için tek yapmanız gereken onları çamaşır sepetinizden alıp makinenize yerleştirmek ve otomatik programı başlatmak.

Su tasarrufu

i-DOS sadece çamaşırlarınızı korumakla kalmaz, aynı zamanda çevreyi de korur. i-DOS dozaj ayar sistemi ile en doğru miktarda sıvı deterjan kullanılır ve böylece yılda 7.062* litre su tasarrufu yapılabilir.

Daha fazla kolaylık

1.3 litre sıvı deterjan ile ne kadar çamaşır yıkanabileceğini bilmiyor olabilirsiniz, fakat çamaşır makineniz biliyor. Deterjan gözüne sıvı deterjanı doldurup defalarca çamaşır yıkayabilirsiniz. Ayrıca, i-DOS akıllı dozaj sisteminin, yumuşatıcı için ikinci bir deterjan bölümü de var. Deterjanını kendisi ayarlamak isteyenler ise doz ayarını elle yapmaya devam edebilirler.

Deterjan tasarrufu

i-DOS akıllı dozaj sistemi, hem çamaşırlarınızı, hem de bütçenizi düşünür. Sadece su tasarrufu yapmakla kalmaz, aynı zamanda %30 daha az sıvı deterjan harcarsınız.

i-DOS'un nasıl çalıştığını bu kısımda detaylı şekilde öğrenin:

Hangisini seçerseniz seçin: Sonuç hep mükemmel olacak.

HomeProfessional Seri | 8 Seri | 6
i-DOS Otomatik sıvı deterjan ve yumuşatıcı ayarı Otomatik sıvı deterjan ve yumuşatıcı ayarı Otomatik sıvı deterjan ve yumuşatıcı ayarı
A+++ enerji sınıfından %30 daha verim %30 daha verimli %30 daha verimli %30 daha verimli
Sıkma devri 1,600 dev/dak 1,400 dev/dak 1,400 dev/dak
Kapasitesi 8 kg 8 kg 8 kg
Gürültü seviyesi 47dB / 73dB 48dB / 72dB 49dB / 74dB
Özel programlar Easy Care Plus, Sıkma/Döndürme, Tek Durulama, Perde, Gömlekler/Bluzlar, Spor Giyim, Hızlı/Karışık, Otomatik, Otomatik Hassas, Allergy Plus, MIX Sessiz/MIX Gece Yıkama, Kazan Temizleme (Hatırlatmalı), Yünlüler/Elde Yıkama, Narin Çamaşırlar/İpekler Yağmur Yıkama, Hızlı/Karışık, Ekstra Sessiz, Spor Giyim, Hızlı 15', Sıkma/Döndürme, Otomatik, Allergy Plus, Kazan Temizleme (Hatırlatmalı), Yünlüler/Elde Yıkama, Narin çamaşırlar/İpekler Durulama, Koyu Renkliler, Gömlekler/Bluzlar, Spor Giyim, Hızlı/Karışık, Sıkma/Döndürme, Hassas, Allergy Plus, Hızlı 15’, Yünlüler, Narin Çamaşırlar/İpekler
Motor EcoSilence Drive™: Son derece verimli, sessiz ve 10 yıl garantili. EcoSilence Drive™: Son derece verimli, sessiz ve 10 yıl garantili. EcoSilence Drive™: Son derece verimli, sessiz ve 10 yıl garantili.

Çamaşır makinelerine göz atın

Hangi i-DOS çamaşır makinesini seçerseniz seçin, bir düğmeye dokunarak mükemmel sonuçlar elde edeceğinize her zaman güvenin.

Tüm yetkili satıcılarımıza göz atın.

Size en yakın Bosch yetkili satıcısını bulun.

*Tasarruf potansiyeli, yılda ortalama 220 yıkama, kaynak: wfk, Uygulamalı Araştırma Enstitüsü, Çalışma Raporu 5132/10. Bağımsız sonuçlar değişkenlik gösterebilir.

Müşteri Hizmetleri

Size 7 gün 24 saat bir telefon uzaklığındayız.

444 6 333

Bosch Dünyası

Üstün kalite, teknik mükemmellik ve maksimum güvenilirlik demektir.

Yetkili Satıcılar

Size en yakın Bosch Yetkili Satıcısını bulun!

Bosch ürünleri bir tık uzağınızda!

Evinizin konforunda alışveriş keyfi online mağazamızda.