SilentMixx Power-Mixer

Bosch’tan en sessiz ve güçlü blender!

Leziz smoothie’ler, nefis çorbalar ve serinletici kırık buzlar. Bosch SilentMixx tüm bunları adeta fısıldayarak yapar.

Ürünülere git

Son derece sessiz, son derece çok yönlü

Geniş bir yiyecek ve içecek hazırlama kapasitesi sağlayan çeşitli otomatik programlarıyla Easy KlickKnife zahmetsizce temizlenir, gürültü azaltan tasarımıyla sessizce çalışır. Güçlü SilentMixx bütün bunları neredeyse hiç ses çıkarmadan size sunar.

Daha az gürültü, daha fazla performans

Özel üretilmiş cam kabı sayesinde Bosch’un bu çok işlevli mikseri her çeşit yiyeceği neredeyse hiç ses çıkarmadan karıştırır ve püre haline getirir, büyük miktarda malzemeyi ve sert sebzeleri, meyveleri bile. Belirtmeye gerek bile yok ama verimlilik ve güç söz konusu olduğunda SilentMixx’in faydaları arasında bunlar da vardır.

Çok kolay temizlenebilen mikser

Easy KlickKnife sadece hassasiyetle doğramakla kalmaz, aynı zamanda mikserden çıkarılıp temizlenmesi de son derece kolaydır.

İster sıcak ister soğuk

SilentMixx mikserlerin ThermoSafe camdan yapılmış blenderleri sıcak ya da soğuk yiyecek ve içecekleri işlemek için çok uygundur. Üstelik bulaşık makinesinde de kolaylıkla temizlenebilir.

Otomatik programlar

Smoothie’ler, kırık buz hazırlama, her çeşit doğranmış yiyecek maddesi... Üç özel otomatik programı sayesinde, her defasında istediğiniz fonksiyon tek bir düğmeye basarak emrinizde.

Ek aksesuarlar

SilentMixx üç otomatik program, pratik ve çok amaçlı aksesuarlarıyla birlikte gelir: Lezzetli ve posasız smoothie’ler için bir smoothie filtresi, soğan, şifalı otlar ve baharatları işlemek için bir özel doğrayıcı.

Nefis smoothie tarifleri

Berry meyveli, naneli smoothie

Berry meyvelerinin buzunu çözün ve miksere doldurun. Soyduğunuz kivi ve elmaları dörde bölün ve onları da ilave edin. Naneyi de yıkayıp miksere koyun. Krema kıvamı alana kadar karıştırın, bir bardağa doldurun ve tadını çıkarın.

Nefis smoothie tarifleri

Taze meyveli, zencefilli smoothie

Kuzu marulunu güzelce yıkayın. Armudu, muzu ve maruçyayı dörde bölün ve miksere koyun. Taze zencefili de soyup ilave ettikten sonra krema kıvamı alana kadar karıştırın. Bu smoothie sadece lezzetli değil, sağlıklıdır da!

Müşteri Hizmetleri

Size 7 gün 24 saat bir telefon uzaklığındayız.

444 6 333

Bosch ürünleri bir tık uzağınızda!

Evinizin konforunda alışveriş keyfi online mağazamızda.

Bosch Dünyası

Üstün kalite, teknik mükemmellik ve maksimum güvenilirlik demektir.

Yetkili Satıcılar

Size en yakın Bosch Yetkili Satıcısını bulun!