Fırın çalışmıyor

Fırın çalışmıyor mu? - uzmanlardan ilk yardım

Fırın çalışmıyor mu? - uzmanlardan ilk yardım

Fırınınız çalışmıyor mu? Ne şanssızlık. Fakat umutsuzluğa kapılmayın, basit bir şey sebep olmuş olabilir. Sigortayı ve güç kaynağını kontrol ettiniz mi? Set üstü ocağın hala çalışıp çalışmadığını kontrol edin çünkü farkında olmadığınız bir elektrik kesintisi olmuş olabilir. Eğer set üstü ocak da çalışmıyorsa sigorta patlamış olabilir. Eğer set üstü ocak çalışıyor fakat fırın çalışmıyorsa bu, fırınla ilgili bir hata olduğunu gösterir.

Bazen gerçekten normalde fırınınızın çalışmasına engel olmayacak basit şeylerdir. Eğer örneğin, evinizde elektrik kesildiyse bu, fırın saatinin fabrika ayarların dönmesine neden olabilir. Fırının çalışması için sürenin ayarlanması gerekir. Gösterge artık yanmaz ve fırın normal olarak çalışır. Sebebin bu olup olmadığını kontrol edin.

Eğer tüm bu nedenleri eleyebiliyorsanız ve fırınınız veya alttaki ısıtma ala çalışmıyorsa Bosch müşteri hizmetleri ekibimizin sizin için kolaylıkla çözebileceği teknik bir hata vardır.

Beyaz eşyalar için Bosch müşteri hizmetleri ekibimizi arayabilirsiniz.

İletişim ve Bilgi'ye git

İletişim 444 6 333

7/24 Bosch Çağrı Merkezi’ne ulaşabilirsiniz.

Online servis kaydı

Bir tıkla istediğiniz gün ve saat aralığında online servis kaydı oluşturun.

Ek garanti hizmeti

Ürünleriniz güvencemiz altında. +4 yıl ek garanti uygulaması ile yetkili servis güvencesini dert etmeyin.

Yetkili servislerimiz

444 6 333 no’lu Bosch Çağrı Merkezi’ni arayarak veya online servis kaydı oluşturarak yetkili servis randevusu alabilirsiniz.