Kahve makinesi problemleri

Kahve makinesi problemleri. Şimdi ne yapacağız?

Kahve makinenizle ilgili sorun mu yaşıyorsunuz veya taze kahveden yeniden keyif almak mı istiyorsunuz? Belki de kahve makinenizdeki ısıtıcı çalışmıyordur veya kireç temizleme işlemiyle ilgili bir şeyler ters gitmiştir. Size iyi haberlerimiz var.

Kahve makinesi kireç çözücülerimiz ve temizlik tabletlerimiz, ürününüzün kireç tabakası ve yağdan arınmasını sağlar. Bu ürünlerin kullanımı makinenizin performansını arttırır ve kullanım ömrünü uzatır. Ayrıca, çoğu makinede içeceklerinizde daha kaliteli tatlar elde etmek için düzenli olarak değiştirilmesi gereken su filtreleri vardır.

Kahve makinesi hem temizlik hem kireç çözme işlemlerinde size adım adım kılavuzluk edecektir. Kireç çözme ve temizleme programlarını kullanırken aynı zamanda ürünün kullanım kılavuzundan yardım almalısınız. Kullanım kılavuzunuzu kaybettiyseniz, bunları Bosch internet sitesinden pdf formatında indirilebilirsiniz. Kireç çözme işlemi sırasında, makinenizin zarar görmesini önlemek için programı çalıştırmadan önce her zaman su filtresini çıkarmalısınız. Kahve makinesi kireç çözücülerimiz ve temizleyicilerimiz ürününüzün kireç tabakası ve yağdan arındırılmasını sağlar ve performansı iyileştirerek makinenizin kullanım ömrünü uzatır.

Kahve makineleri için temizleyici ve kireç çözücü ürünleri 444 6 333 Bosch Çağrı Merkezini arayarak sipariş edebilir veya Bosch online mağazası üzerinden satın alabilirsiniz.

Temizlik ve bakım ürünlerine git

İletişim 444 6 333

7/24 Bosch Çağrı Merkezi’ne ulaşabilirsiniz.

Online servis kaydı

Bir tıkla istediğiniz gün ve saat aralığında online servis kaydı oluşturun.

Ek garanti hizmeti

Ürünleriniz güvencemiz altında. +4 yıl ek garanti uygulaması ile yetkili servis güvencesini dert etmeyin.

Yetkili servislerimiz

444 6 333 no’lu Bosch Çağrı Merkezi’ni arayarak veya online servis kaydı oluşturarak yetkili servis randevusu alabilirsiniz.