Süt köpürtücülü otomatik kahve makinesi için süt

Tam otomatik kahve makinelerinde köpüklü süt için hangi süt en iyisidir?

Süt köpüğü her türlü kahvenin baş tacıdır. Tam otomatik kahve makineleri ile köpük yapmak için en uygun süt hangisidir? Bosch Ev Aletleri Servisindeki uzmanlar harika kremsi süt köpüğü için oda sıcaklığında UHT süt kullanırlar. Temel olarak yüksek protein içeriği iyidir. Bu, üreticiye bağlı olarak çeşitlilik gösterebilir. İyi, dengeli bir köpük için önemli olan, tam otomatik kahve makinesinin düzgün bir şekilde temizlenmesi ve mümkün olduğunca yağdan arındırılmış olmasıdır. Makinedeki yağ tortuları köpük oluşumunu engeller. Tam otomatik kahve makinelerinin köpük yapmak için elverişlidir. Sorunun cevabı tam otomatik kahve makinesi en iyi köpüğü üretmesidir.

Bu nedenle, tam otomatik kahve makinenizin mükemmel süt köpürtmesi için daima UHT sütü kullanın ve ürünün yağdan arındırılmış olmasını sağlayın. Bu şekilde İtalya'da yaptıkları gibi bir köpüğün keyfini çıkarırsınız.

İletişim 444 6 333

7/24 Bosch Çağrı Merkezi’ne ulaşabilirsiniz.

Online servis kaydı

Bir tıkla istediğiniz gün ve saat aralığında online servis kaydı oluşturun.

Ek garanti hizmeti

Ürünleriniz güvencemiz altında. +4 yıl ek garanti uygulaması ile yetkili servis güvencesini dert etmeyin.

Yetkili servislerimiz

444 6 333 no’lu Bosch Çağrı Merkezi’ni arayarak veya online servis kaydı oluşturarak yetkili servis randevusu alabilirsiniz.