VitaExtract

Daha sağlıklı içecekler için Bosch VitaExtract

Yeni reddot tasarım ödüllü Bosch VitaExtract SlowJuicer sizlere daha lezzetli ve sağlıklı karışımlar hazırlamak için tasarlandı. VitaExtract, meyve ve sebzelerin özlerinden ve vitaminlerinden daha çok faydalanmanızı sağlayan soğuk/yavaş sıkma teknolojisi, posa yoğunluğunu ayarlama imkanı, daha sessiz çalışma ve kolay temizlenme özellikleriyle benzerlerinden ayrışır.

Ürüne git

Sağlıklı meyve suyu hazırlama teknolojisi

Yavaş dönüş, narin sıkma, düşük sesle çalışma ve kolay temizleme... VitaExctractv bunların hepsini yapabilir. Lezzetli ve Sağlıklı smoothie'ler, meyve suyuları için.

Hassas ve sağlıklı sıkma teknolojisi

Soğuk/yavaş sıkma teknolojisi sayesinde meyve, sebzeler ve diğer sıkılabilir yemişler yavaş ama sağlıklı ve etkili bir şekilde sıkılır. Böylece meyve ve sebzelerin şifalı özleri, besin ve vitamin değerleri daha iyi korunur ve daha fazla fayda sağlanır. Benzerlerine oranla daha sessiz çalışma özelliğine sahip SlowJuicer ile birbirinden lezzetli ve sağlıklı içecekler, yepyeni karışımlar hazırlayabilirsiniz.

MixControl

Sağlıklı ve dengeli beslenmenin bir parçası olan taze sıkılmış meyve ve sebze sularının tadını daha çok çıkaracaksınız. Bosch VitaExtract Yavaş Sıkım makinesinin MixControl özelliği sayesinde ister yoğun posalı smoothie’ler isterseniz de çocukların daha çok sevdiği az posalı içecekleri, kolaylıkla hazırlayabilirsiniz.

Üç farklı filtre üç farklı lezzet

Esneklik ve kullanım kolaylığı denilince akla gelen VitaEctract Yavaş Sıkım Makinesi ile birbirinden lezzetli meyve suları, smoothieler ve sorbeler hazırlamanın keyfine varacaksınız. İnce, kalın ve püre filtresi olmak üzere 3 farklı filtreye sahip VitaExtract ile size sadece ne istediğinize karar vermek kalır. Tam kıvamında sorbeler, lezzetli smoothieler ve taze meyve suları ile sevdiklerinizi sağlıklı sürprizlerle şımartabilirsiniz.

Ürüne git

Yüksek performans ve daha sessiz çalışma

En son teknoloji ile üretilen Bosch VitaExtract Yavaş Sıkım Makinesi, donmuş meyveleri ve sert sebzeleri sıkarken bile oldukça sessiz çalışması ile sizi şaşırtacak. 150 watt motor gücüne sahip yüksek performanslı VitaExtract yavaş/soğuk sıkım makinesi hayatınıza daha fazla canlılık, daha fazla sağlık, daha fazla keyif katacak.

Bosch ürünleri bir tık uzağınızda!

Evinizin konforunda alışveriş keyfi online mağazamızda.

Müşteri Hizmetleri

Size 7 gün 24 saat bir telefon uzaklığındayız.

444 6 333

Bosch Dünyası

Üstün kalite, teknik mükemmellik ve maksimum güvenilirlik demektir.

Yetkili Satıcılar

Size en yakın Bosch Yetkili Satıcısını bulun!