VitaStyle Mixx2Go

VitaStyle Mixx2Go: Zarif, kompakt tasarım ve kolay kullanım bir arada

iF tasarım ödülü sahibi Mixx2Go paslanmaz çelik gövdesi, ThermoSafe cam sürahisi ve dayanıklı Tritan aksesuarları ile sizi kendisine hayran bırakacak. Mixx2Go’nun ThermoSafe sürahisini kullanarak çok kısa sağlıklı meyve suları ve leziz smoothie’leri rahatlıkla hazırlayabilirsiniz. Üstelik taşınabilir 2Go şişesi sayesinde hazırladığınız karışımları dilediğiniz yere götürebilirsiniz.

Ürünlere git

Zarif tasarım, yüksek kaliteli aksesuarlar

Son derece şık ve modern tasarımı ile her mutfağa yakışan VitaStyle Mixx2Go kompakt solo blender paslanmaz çelik gövdesi, buz kırma özelliğine sahip paslanmaz çelik bıçağı, ThermoSafe cam sürahisi ve kaliteli aksesuarları ile göz kamaştırıyor.

Ürünlere git

Taşıma Şişeleri

2Go taşıma şişeleri ile, hazırladığınız smoothie, içecek, mama ve benzeri tüm karışımları yanınıza alabilir, dilediğiniz yerde tadını çıkarabilirsiniz. İki farklı boy taşıma şişesi, kolay açılır/kapanır ağızlık ve izolasyonlu kapağı ile son derece kullanışlıdır.

Sıcak ve soğuk her karışımınız için uygun

Yüksek ısıya ve soğuğa karşı dayanıklı ThermoSafe cam blenderın içinde, sıcak çorbalardan buzlu leziz içeceklere kadar pek çok tarifi kolaylıkla hazırlayabilirsiniz. Üstelik 2 farklı hız seçeneği sayesinde oldukça kısa sürede pürüzsüz, yumuşak içimli, tam kıvamında karışımları hazır hale getirir.

İdeal miktarları öğütmek için özel doğrayıcı

Bu kompakt doğrayıcı küçük miktardaki karışımları bile rahatlıkla hazırlamanıza yardımcı olur. Küçük haznede tam kıvamında pesto soslar hazırlayabilir, soğan, peynir vb. yiyecekleri doğrayabilirsiniz. Ne eksik ne fazla; tam ihtiyacınız olan kadar…

Ürünlere git

Bosch ürünleri bir tık uzağınızda!

Evinizin konforunda alışveriş keyfi online mağazamızda.

Müşteri Hizmetleri

Size 7 gün 24 saat bir telefon uzaklığındayız.

444 6 333

Bosch Dünyası

Üstün kalite, teknik mükemmellik ve maksimum güvenilirlik demektir.

Yetkili Satıcılar

Size en yakın Bosch Yetkili Satıcısını bulun!