Kurutmalı Çamaşır makinesi onarımları - ne yapılmalı?

Kurutmalı çamaşır makineleri onarımları

Kurutmalı çamaşır makineleri onarımları

Uzun süredir sadık bir servis vermesine rağmen kurutmalı çamaşır makinenizin şimdi onarılması gerekiyor. Kurutmalı çamaşır makinenizi kendiniz onarmaya çalışmadan ve bir kullanım kılavuzu aramaya başlamadan önce size bilmeniz gereken tek bir ipucu vereceğiz.

Bugünün ürünleri öylesine karmaşık ki eğer sektörde çalışmıyorsanız ve bu ürünleri nasıl onaracağınız konusunda eğitim almadıysanız kurutmalı çamaşır makinesinin onarımlarını Bosch müşteri hizmetleri ekibine bırakmalısınız. Burada hiç vakit kaybetmeden kurutmalı çamaşır makinenizi tamir ettirebilirsiniz.

Uzmanlarımız size kurutmalı çamaşır makinenizin onarılmaya değip değmeyeceğini veya yeni bir tane satın almanın mantıklı olup olmadığını söyler. Sonuç olarak kurutmalı çamaşır makinenizin kullanım kılavuzu bulma konusunda endişelenmenize gerek yok ve yakında yeniden tertemiz kokan kıyafetlerinizin keyfini çıkarabileceksiniz.

İletişim ve Bilgi'ye git

İletişim 444 6 333

7/24 Bosch Çağrı Merkezi’ne ulaşabilirsiniz.

Online servis kaydı

Bir tıkla istediğiniz gün ve saat aralığında online servis kaydı oluşturun.

Ek garanti hizmeti

Ürünleriniz güvencemiz altında. +4 yıl ek garanti uygulaması ile yetkili servis güvencesini dert etmeyin.

Yetkili servislerimiz

444 6 333 no’lu Bosch Çağrı Merkezi’ni arayarak veya online servis kaydı oluşturarak yetkili servis randevusu alabilirsiniz.